výprodej

Armáda se zbavuje majetku. Je libo Avii, UAZ či křovinořez?!

Foto army.cz

Ministerstvo obrany vyhlásilo veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na prodej nepotřebné automobilní a další techniky. Koupit můžete Subaru, legendární vétřiesku i elektrocentrálu.

Nabídku tvoří necelých 300 kusů různé techniky. V nabídce budou osobní vozidla (Felicia, Fabia, Octavia, Mitsubishi, Subaru, Volkswagen), různé modifikace vozidel AVIA, PV3S, T-815, UAZ, dále autobusy, mikrobusy, rýpadlo, nakladač, nosič kolový, návěsy, přívěsy a motocykly. Kromě této techniky budou v nabídce i sekačky, křovinořezy, kompresory, elektrocentrály, vysokozdvižné vozíky a další.

Pozor, je tu Black Friday! Třeba v Alze či v OKAY!

ilustrační foto banner alza.cz

Takzvaný Black Friday neboli černý pátek do České republiky připutoval z USA. A zítra, 27. listopadu, se do něj zapojí i obchody v Prostějově. Pro zboží můžete do výprodejů zamířit třeba do OKAY, Alzy, Jysku, ale i Tesca.

OKAY nabídne se slevou notebooky, televize, holící strojky a další věci. Slevy se pohybují kolem 50 procent.
V Tescu můžete zítra od osmi hodin nakoupit třeba bytové doplňky F&F Home a elektroniku se slevou víc než 50 procent.
Asi největší výprodej má e-shop Alza.cz, který den protáhl na týden. Zákazníkům bude k dispozici 44 tisíc kusů položek se slevou, dosahující mnohdy až 80 procent. Nakoupit můžete nejen elektroniku, ale třeba i hračky, parfémy, šperky a sportovní potřeby.

Co je Black Friday

OBRAZEM: Mega výprodeje v Chaos Jeans!

Foto PvNovinky.cz

Prodejna Chaos Jeans, působící v prostějovské galerii Arkáda, končí koncem prosince. A má mega výprodeje.

Pokud chcete pořídit sobě, či svým blízkým, kvalitní dárek za rozumnou cenu, určitě Chaos nevynechávejte! (red)

A je to tady: Startují povánoční výprodeje!

ilustrační foto ber

 

Povánoční výprodejová mánie je tu. Řada internetových obchodů slevy nabízí už od čtvrtka, kamenné prodejny hlavní vlnu odstartují v pátek. Obchodníci slibují, že slevy dosáhnou až sedmdesáti procent, největší zájem očekávají o rozbalené zboží vracející se jako nevhodný dárek. V některých řetězcích vydrží výprodeje až do konce února.

Slevy už před Vánocemi Některé e-shopy v rámci konkurenčního boje slevy spustily už před Štědrým dnem. Již v polovině prosince přišli s akcemi také prodejci oblečení, kterým kvůli teplému počasí klesly tržby. V Prostějově se do předvánočních výprodejů zapojil oděvní řetězec H&M, pokračovat bude i po vánocích, kdy slevy dosáhnou až 70 procent. Výprodej potrvá do poloviny února.

Za dobrým nákupem do Tesca!

ilustrační foto www.pyzamka.cz

 

31. května 2014 se bude zavírat prodejna PYZAMKA.CZ a AVONCENTRUM v Tesco Prostějov. Firma zahajuje totální výprodej a likvidaci skladových zásob!

"Kdo dřív přijde, tak lépe nakoupí, protože levnější už to nebude," zvou obchodníci s tím, že otevřeno je denně od 9 do 19 hodin. Noční košilky tak pořídíte od 150 korun, pyžamka od 190 korun a značkové boty CROCS od 390 korun.

Přejeme dobrý nákup! (red)