Plumlovský zámek

Zámek Plumlov zve na Rytíře na Plumlově!

ilustrační foto

Spolek Zatracený regiment společně s Klubovým zařízením Plumlov pořádá ve dnech 28. až 30. září akci Rytíři na Plumlově. Nádvoří zámku bude po všechny tři dny otevřeno od 9 do 17,30 hodin. Návštěvníkům se představí známé šermířské či divadelní skupiny. 

Vystoupí skupiny historického šermu Revertar, Lucius a Dragers. Ve 13 hodin se bude konat slavná bitva. Zámek bude otevřen pro návštěvníky již od 9:15 hodin. Součástí akce jsou i prohlídky zámku s průvodcem. (red)

Na Plumlově se nám moc líbilo, říká výherkyně Magda

Foto Magda Kohoutová

O víkendu probíhaly na zámku Plumlov další Pohádkové prohlídky. A my jsme, jako vždy, nabídli čtenářům soutěž o volňásky. Jednou z výherkyň se stala i paní Magda, která nám do redakčního e-mailu zaslala poděkování i pár fotografií.

"Velmi děkuji za výhru, moc jsem si s dětmi akci na zámku v Plumlově užila", napsala k zaslaným fotografiím.

Děkujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na pohádkový Plumlov?

ilustrační foto zámek Plumlov

O tomto víkendu se zámek Plumlov opět promění v sídlo pohádkových bytostí. A vy jste s námi soutěžili o rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a dvě děti.

Na koho se usmálo štěstí? Na výlet se vypraví Vlasta Řehořková z Prostějova a Magda Kohoutová z Ohrozimi. Gratulujeme! (red)

Zámek Plumlov bude hostit Pozdní sběr

Foto archiv Pozdní sběr

Přemýšlíte, kam v pátek? Co takhle na plumlovský zámek na koncert kapely Pozdní sběr?

Letos jede kapela šňůru koncertů po českých památkách. Výběrová sestava muzikantů napříč žánry... rock, folk, jazz, blues, country nabídne tour s názvem „Castle tour 2018“. "Při letošní příležitosti vydání nového CD „K narozeninám“ uslyšíte staré, ale i nové písně právě z tohoto alba. Jako hosté se představí kapely ALBAND & Jaroslav Albert Kronek a Gazdina Roba,"  říká lídr kapely Pozdní sběr Jirka Pařez.

Koncert začíná v 18 hodin. (red)

Bleskovka! Soutěžte o vstupné na pohádkové prohlídky zámku Plumlov!

ilustrační foto plumlovský zámek

O tomto víkendu se zámek Plumlov opět promění v sídlo pohádkových bytostí. A vy s námi můžete soutěžit o rodinné vstupné!

Postačí, když do 13. září včetně zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, který čert vás na Plumlově bude čekat? Odpověď označte v předmětu PLUMLOV. Pro dva vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red) 

 

Kdo vyhrál volňásky na víkendový Plumlov?

ilustrační foto zámek Plumlov

Když se tento víkend projdete komnatami zámku Plumlov, podíváte se do pohádky. Potkáte se se Šípkovou Růženkou, andělem Petronelem a čertem Uriášem, skřítkem Rumplcimprcamprem i princeznou na hrášku

A protože s Plumlovským zámkem a organizátory akcí úzce spolupracujeme, i tentokrát jsme pro vás měli volné rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a dvě děti. A které dvě rodiny se zítra projdou zámkem zdarma? Ilona Božková z Prostějova a Zuzana Černá z Mostkovic. Gratulujeme! (red)

Superbleskovka o volňásky na pohádkový Plumlov!

ilustrační foto zámek Plumlov

Když se tento víkend projdete komnatami zámku Plumlov, podíváte se do pohádky. Potkáte se se Šípkovou Růženkou, andělem Petronelem a čertem Uriášem, skřítkem Rumplcimprcamprem i princeznou na hrášku. 

PosStačí, když do dnešní jedné hodiny sedmého září zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, který skřítek vás na Plumlově bude čekat? Odpověď označte v předmětu PLUMLOV. Pro dva vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red) 

Tip na víkend: Pohádkové prohlídky zámku Plumlov

ilustrační foto zámek

Když se tento víkend projdete komnatami zámku Plumlov, podíváte se do pohádky. Potkáte se se Šípkovou Růženkou, andělem Petronelem a čertem Uriášem, skřítkem Rumplcimprcamprem i princeznou na hrášku. 

Pohádkové prohlídky začínají vždy od třinácti hodin a každou další následující celou hodinu. Poslední vstup do zámku je v sedmnáct hodin. A pozor, budeme soutěžit o rodinné vstupné! (red)

Kdo vyhrál volňásky na divadlo na zámku Plumlov?

ilustrační foto plakát

V sobotu 1. září bude zámek Plumlov dějištěm divadelního představení. A vy jste s námi soutěžili o vstupenky!

Kdo správně odpověděl na soutěžní otázku a měl štěstí při losování? Výherci se stávají Regína Hrubá z Prostějova a Jana Bláhová z Plumlova, které si s sebou mohou vzít doprovod. Blahopřejeme k výhře! (red)

Zámek Plumlov nabídne hru Šašek nebo politik

ilustrační foto plakát

Divadelní soubor Jirásek skupina Temno z Týniště nad Orlicí uvede v sobotu 1. září od 18:00 hodin na zámku v Plumlově hru Šašek nebo politik. 

Hra se dle její režisérky Evy Drábkové snaží diváky pobavit i potěšit a touží vzdát hold takovým tvůrcům, jako byl např. Terry Pratchett, kteří nás svým dílem posunují do říše fantazie, nadhledu a pábitelství. (red)