Tip na sobotní odpoledne. Supersporty u olomoucké Šantovky

Tip na sobotní odpoledne. Supersporty u olomoucké Šantovky
Foto Šantovka

Zájemci z řad milovníků motorových vozidel mohou už bezmála tři týdny navštěvovat výstavu historických skvostů i novinek ze světa, která nese název „S vůní benzínu“. Akce v Galerii Šantovka vyvrcholí dnes, tady v sobotu 28. května, srazem nablýskaných supersportů. Před obchodním centrem zaparkují od 14 do 18 hodin, a poté se vypraví na spanilou jízdu centrem Olomouce.

Na venkovním parkovišti se odpoledne sjede více než 30 luxusních nablýskaných vozů. Milovníci rychlých aut budou moci obdivovat jedinečné modely známých značek jako jsou Porsche, Lamborghini nebo Ferrari. „Fanoušci si je budou moci prohlédnout zblízka, do některých se posadit nebo si dokonce užít i zážitkovou projížďku. Poté supersporty společně vyjedou na spanilou jízdu centrem Olomouce,“ řekla ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková. Partnerem srazu jsou firmy Superride a Anond Performance.

Historické automobily a motocykly, ale i luxusní moderní vozy, mezi kterými jsou k prohlédnutí také L&K Voiturette z roku 1905, ŠKODA Popular roadster či Horch 951 A Sonderausführung, jsou v Galerii Šantovka vystaveny ještě poslední týden. Po ukončení výstavy vyhodnotí pořadatelé vědomostní kvíz o historii vystavovaných značek ŠKODA a Audi, do kterého se mohou návštěvníci zapojit po celou dobu trvání výstavy „S vůní benzínu“. Vítězi s nejvyšším počtem správných odpovědí bude zapůjčen na celý víkend automobil značky ŠKODA. Dalších několik soutěžících pak čeká odměna v podobě dárkových poukázek na nákupy v Galerii Šantovka. (red)

Poslat nový komentář