Hledáte kvalitní regionální výrobky? Prolistujte novou publikaci

Hledáte kvalitní regionální výrobky? Prolistujte novou publikaci
foto Olomoucký kraj

Katalog regionální produkce, který mapuje místní výrobce kvalitních domácích dobrot, zajímavé služby a nevšední zážitky, vydal v těchto dnech Olomoucký kraj. Brožura nabízí přehled více než 246 certifikovaných regionálních produktů.

„Chuť patří mezi základní smysly – nedá se ošálit, leccos si pamatuje a dokáže vyvolávat radost i slast. Návštěva producentů, prezentovaných v katalogu, bude jistě nezapomenutelným zážitkem. A věřím, že se o tom čtenáři nové publikace brzy sami přesvědčí,“ uvedl hejtman Ladislav Okleštěk.

Brožura je už druhým aktualizovaným vydáním. Vyšla v nákladu 1500 kusů.

„Milovníky domácího jídla a kvalitních služeb možná překvapí, kolik regionálních značek a služeb v našem kraji je. Díky publikaci se seznámí s novinkami, které místní producenti připravili a třeba si za nimi i naplánují výlet,“ řekl náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Pavel Šoltys.

Tištěnou verzi publikace mohou zájemci získat na recepci Krajského úřadu Olomouckého kraje (Jeremenkova 40a, Olomouc). Komu stačí on-line verze, může si ji stáhnout ze stránek kraje na adrese https://www.olkraj.cz/regionalni-rozvoj-cl-96.html. (red)

Poslat nový komentář