Schodiště u Petra a Pavla je hotové
Vydáno: Čt, 11/28/2013 - 09:18
V rámci regenerace přilehlých Spitznerových sadů nechalo město opravit i schody vedoucí ke kostelu Sv. Petra a Pavla. Práce před několika málo dny skončily.
„Konečně si tady nikdo nezlomí nohu,“ nechala se slyšet Jarmila Vykydalová. Po rekonstrukci schodiště čeká na opravy i chodník. „Na práce je vyčleněno 100 tisíc korun,“ podotkla mluvčí magistrátu Jana Gáborová. (ber)


Poslat nový komentář