4 tenoři

OBRAZEM: 4 Tenoři oslnili Prostějov

Foto Zdenek Vystavěl

4 Tenoři je seskupení sólistů českého hudebního divadla založené v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. Dva držitelé ceny Thálie, pop – muzikálová legenda a sólista opery Národního divadla v Praze poprvé společně vystoupili na Proms Gala, kde zazpívali skladbu To je ta chvíle. Následovaly videoklipy Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš, které dosud na YouTube zhlédlo více než 7 miliónů diváků. V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, za které obdrželi Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022 a během dvou měsíců získalo ocenění Zlatá deska. Ve středu 18. října vystoupili v KaSCentru Prostějov, kam je pozvala Agentura Mamut.

4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a doprovodnými hudebníky. Příležitostně spolupracují také s Českým národním symfonickým orchestrem a s Filharmonií Bohuslava Martinů pod vedením dirigentů Marcella Roty nebo Leoše Svárovského. Nazpívali duety s Lucií Bílou, Helenou Vondráčkovou nebo Monikou Absolonovou.

4 Tenoři míří do Prostějova. Soutěžte o vstupenky!

Foto plakát

Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze tvoří vokální kvarteto 4 Tenoři. Do Prostějova je Agentura Mamut přiveze ve středu 18. října, kde od 19 hodin vystoupí v KaSCentru. A vy si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky.

Stačí, když do pondělí 16. října zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jaká jsou jména zpěváků. Odpověď označte v předmětu 4 TENOŘI a nezapomeňte připsat své jméno, bydliště telefon. Pro dva vylosované máme vstupenku.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber)

4 Tenoři míří do Prostějova

Foto plakát

Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze tvoří vokální kvarteto 4 Tenoři. Do Prostějova je Agentura Mamut přiveze ve středu 18. října, kde od 19 hodin vystoupí v KaS Centru.

 

4 Tenoři je seskupení sólistů českého hudebního divadla založené v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. Poprvé společně vystoupili na Proms Gala, kde zazpívali skladbu To je ta chvíle. Následovaly videoklipy Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš, které dosud na YouTube zhlédlo více než 7 miliónů diváků.

V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, za které obdrželi Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022 a během dvou měsíců získalo ocenění Zlatá deska.

4 Tenoři míří do Prostějova!

Foto AM

Seskupení 4 Tenoři patří v současnosti k největším fenoménům české mezižánrové hudby. Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze tvoří vokální kvarteto 4 Tenoři. Do Prostějova je Agentura Mamut přiveze ve středu 20.žíjna, kde od 19 hodin vystoupí v KaS Centru.

4 Tenory tvoří Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Doprovází je Unique Quartet a dva hudebníci.