autokempink Žralok

Tip na víkend. Sraz vozidel Československých v plumlovském Žraloku

ilustrační foto ber

Od pátku 9. do neděle 11. září probíhá v plumlovském kempu Žralok jedinečná motoristická akce.

K vidění jsou vozidla, která jezdila tehdejší ČSSR v 60. až 90. letech minulého století, a to se vší dobovou parádou, včetně outfitu. Chybět nebude ani automobilová soutěž, burza, živá kapela a soutěže pro děti.

Vstup je zdarma. (red)

Kam dnes vyrazit? Van & Truck show v plumlovském Žraloku

ilustrační foto plakát

O tomto víkendu hostí kemp Žralok na Plumlově 9. ročník Van & Truck show. Od pátku do neděle budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si nespočet kamionů a dodávek.

Hlavní program je naplánován  na sobotu, tj. 16. července, kdy bude k vidění přehlídka vozů, tombola, sexy myčka, i soutěž v páce. Nebudou chybět atrakce pro děti či ukázky zásahu IZS. (red)

OBRAZEM: Žralok patřil bakeliťákům. Po celý víkend!

Foto ber

XVIII. Trabant sraz Morava se konal od pátku 1. do neděle 3. července v autokempu Žralok v Plumlově.

Stovky návštěvníků si nenechaly ujít podívanou na Trabanty nejrůznějších barev, provedení a roku výroby, stejně jako Wartburgy, Barkasy a dokonce i na veteránskou nákladní Ifu. V pátek najížděli první účastníci, nejpestřejší program je i čekal v sobot- mimo jiné plavba na Trabititanicu, jízda zručnosti, soutěž o nejhezčí vůz v kategoriích klasik, veterán a tuning, jízda na slepo a další. Pořádající Trabant gang Brno připravil řadu soutěží i pro děti.

Na některé vozy se můžete podívat v galerii. (ber)

Tip na víkend. Kempfest v Plumlově

ilustrační foto

V soboru 4. září od 14 hodin bude kemp Žralok v Plumlově hostit nultý ročník Kempfestu. Je určen nejen milovníkům lidové muziky.

Kempfest vznikl z iniciativy zpěváka Vaška Řiháka. Těšit se můžete na něj a jeho vystoupení s cimbálovou muzikou, dále zahraje Harafica a na závěr si vychutnáte lidovky ve folkrockových úpravách od Moravians s frontmany Eliškou Bučkovou a Vaškem Řihákem. Více informací najdete na https://www.kempfest.eu/domains/kempfest.eu/. (red)

OBRAZEM: Sraz kreslířů a humoristů v plumlovském Žraloku

ilustrační foto

Autokempink Žralok hostil o posledním červencovém víkendu české kreslíře a humoristy. 

Podívejte se, co bylo ke zhlédnutí. Součástí zábavného odpoledne byla i stezka korunami bez stromů. (red)

Hanácké Škoda sraz už v sobotu! Na Žraloku

ilustrační foto Sraz

V sobotu 10. července od osmi hodin ráno se do kempu Žralok v Plumlově začnou sjíždět milovníci škodovek. Letos se Škoda srazu mohou účastnit všechny automobily s okřídleným šípem. Tedy, mimo totálních vraků, upozorňují pořadatelé.

Mezi 12 a 13 hodinou se uskuteční hodnocení soutěže BEST, na kterých bude vybráno pět nej automobilů. Ve 13:30 hodin odstartuje slalom. Pokud se do Plumlova nedostanete, vozy můžete vidět kolem 17 hodiny na náměstí TGM v Prostějově, kam se vydají na spanilou jízdu.

Tip na víkend. Balony ve Žraloku

ilustrační foto

Horkovzdušné balony se letos z Bouzova přesunuly do kempu Žralok v Plumlově. Tradiční akce musela být totiž pro letošek, v souvislosti s opatřeními proti koronaviru, zrušena. Devět pestrobarevných obrů se tak o víkendu bude vznášet nad přehradou.

"První start plánujeme na páteční ráno, v sobotu poletíme ráno i večer a poslední start proběhne v neděli ráno,“ nastínil za organizátory Svatopluk Kuča s tím, že definitivní harmonogram se ještě může změnit. „Budeme startovat postupně po třech balónech. První trojice by měla vzlétnout asi v 6:30 hodin ráno a poslední v 18:30 hodin večer. Všechny balóny chceme dostat do vzduchu zhruba do hodiny od startu prvního z nich,“ dodal Kuča.

Akce se koná za podpory Olomouckého kraje. (ber)

Ve Žraloku bude odhalen Neznámý pijan

Foto camping Žralok

Vloni byla v plumlovském kempu odhalena Žraločí epopej, letos to bude pomník. V sobotu 1.srpna v 15 hodin zde Ivo Šmoldas odhalí Neznámého pijana.

Akci zahájí v pátek 31. července výstava kresleného humoru Klubu Kreslířů a Humoristů na téma Koronaviru, která nabídne přes sto kreslených vtipů.

Pomník odhalí kmotr projektu Ivo Šmoldas. Členové Klubu, přední čeští a slovenští karikaturisté, následně k pomníku jako poctu položí místo květin nedopité lahve a cigaretové popelníky. Pak proběhne na tomto „pijetním“ místě „pijetní“ akt, kterého se může zúčastnit každý návštěvník výstavy kresleného humoru či kempu,“ doplnil autor Jan Tatarka. (ber)

Pozor! Žralok obsadí George & Beatovens

ilustrační foto plakát

Na George & Beatovens aneb koncert Karla Kahovce a Viktora Sodomy se můžete těšit již dne, v pátek 3.8.2018, v ATC Žralok Plumlov. 

Oblíbené hity jako Modřínů háj, Paní v černém či Zlatý důl se rozezní od dvaceti hodin. (red)

 

Žralok zve na Řízkové odpoledne!

ilustrační foto plakát

Gastronomickou akci Řízkové odpoledne aneb řízky na X způsobů pořádá v sobotu 28. července kemp Žralok v Plumlově.

Na gurmánské hody se můžete vypravit od čtrnácti hodin, od osmnácti hodin následuje Řízková After Party s kapelou ATD a From Beyond. (red)