DTJ Prostějov

Gabriela V.G. představila nový klip!

Foto Gabriela V.G.

Špatný je dobrý je název nejnovější písničky Gabriely V. G. Zpěvačka, pocházející z Konice, oficiálně představila videoklip, který se natáčel v boxerském ringu DTJ Prostějov.

O hudbu se postaral životní partner Gabriely, ona napsala text. „Tím, že špatný je dobrý jsem myslela to, že všechny pády nás v životě posílí a posunou dál. Jen je občas potřeba zabojovat,“ vysvětlila Gabriela. Kromě ní a její kapely se v klipu představuje také dvojnásobná mistryně ČR v boxu Michaela Brančíková.

Vznik klipu podpořilo několik partnerů. Jmenovitě se jednalo o Foto PV, Box DTJ Prostějov, Miladu Sokolovou a ODS Prostějov. „Děkuji, že jsme při tom mohli být a zasíláme velkou gratulaci,“ nechala se slyšet i za své kolegy Milada Sokolová.

Boxeři úspěšně reprezentovali ČR na mezinárodním turnaji v Polsku

Foto boxprostejov.cz

Na turnaji, který se uskutečnil ve dnech 10. až 11. října, uspěli prostějovští boxeři v barvách české reprezentace. Její výprava v Polsku, která se skládala z reprezentace školní mládeže, kadetů, juniorů a dívek, získala 5 zlatých medailí. Na turnaji se neztratili ani zástupci Prostějova.

Zlaté medaile dokázali vybojovat Kristýna Václavíková (SK Prostějov) a Marcus Šándor a Dorian Kropog (oba DTJ Prostějov). Celkem se na turnaji za dva dny vybojovalo 61 zápasů. (ber)