jarmark

Velikonoční jarmark se blíží. Jarmarečníci, hlaste se!

ilustrační foto ber

Statutární město Prostějov oznamuje záměr souhlasu s umístěním mobilní provozovny na velikonočních trzích na nám. T. G. Masaryka v termínu 13. 4. 2018 – 17. 4. 2018. Zájemci o prodej na jarmarku se mohou hlásit!

Výběrová komise bude z došlých přihlášek vybírat prodejce pro účast na velikonočních trzích.

Kritéria výběru budou následující:

1. podání žádosti (přihlášky) ve stanoveném termínu,

2. vlastní stánek celodřevěný zastřešený, zaslaná fotografie stánku v příloze přihlášky s udanými rozměry prodejního stánku podmínkou

3. prodej ručně vyrobeného zboží,

4. prodej velikonočního sortimentu,

5. kvalita nabízeného sortimentu,

6. pestrost nabízeného sortimentu.

OBRAZEM: Ilona Csáková v Prostějově

Foto Roman Kašpar

Ve dnech 8. 4. – 13. 4. 2017 se koná již druhým rokem,na náměstí T. G. Masaryka velikonoční jarmark, jehož součástí jsou nejen velikonoční trhy, ale i bohatý kulturní program.

Ten zahájil v sobotní dopoledne prostějovský rodák Karel Kekeši se svými moravskými, slovenskými a českými písněmi, v neděli vystoupila prostějovská pop-rapová hudební skupina ATMO music a pondělní odpoledne zpestřila známá zpěvačka Ilona Csáková. Fotografie nám do redakčního e-mailu zaslal Roman Kašpar. Děkujeme!

OBRAZEM: Jarmark maminky maminkám nabízí velikonoční potěšení!

Foto ber

V prostorách Národního domu v Prostějově je v plném proudu Jarmark maminky maminkám. Sháníte-li velikonoční výzdobu, nějakou dobrotu či něco pro potěšení, máte nejvyšší čas vyrazit.

"Sešla se nám zde hezká řádka lidí, kteří jsou velice šikovní. Můžete zde najít třeba přírodní sirupy, krásné sovy ze svetrů, nejrůznější háčkované ozdoby. K dispozici je i Pavlína Borastero z Mary Kay a kartářka," přidala pozvání jedna z pořadatelek, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.Jarmark potrvá do 13 hodin. (ber)

Kam v sobotu? Na jarmark i bazárek

ilustrační foto archiv Jarmark

Jarmark  maminky maminkám se uskuteční v sobotu 19. března v době od 9 do 13 hodin v restaurační i kavárenské části Národního domu v Prostějově. Jarmark již tradičně pořádají Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s Marky anglický bazárek a Martinou Šponarovou, a to pod záštitou Zdravého města Prostějova.

Potěšte letos své blízké netradičním velikonočním dárkem. "Přijďte podpořit všechny šikovné ručičky na IV. prostějovský jarmark a neváhejte se ukázat i se svými výrobky," zve předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

Velikonoční jarmark "Maminky maminkám" se blíží!

Foto účastnice Jarmark Maminky maminkám

IV. jarmark Maminky maminkám se uskuteční v sobotu 19. března v době od 9 do 13 hodin v restaurační i kavárenské části Národního domu v Prostějově. Jarmark už tradičně pořádají Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s Marky anglický bazárek a Martinou Šponarovou pod záštitou Zdravého města Prostějova.

Potěšte letos své blízké netradičním velikonočním dárkem. Přijďte podpořit všechny šikovné ručičky na IV. prostějovský jarmark a vězte, že si z něj zcela určitě něco užitečného či potěšujícího odnesete. „Už teď můžeme nabídnout specialitu v podobě domácího sirupu z medvědího česneku. Je to přírodní antibiotikum, na snižování tlaku, proti nachlazení, na posílení imunity atd.," představila jednu ze zvláštností jedna z pořadatelek, Markéta Valentová. "Těšíme se na setkání nad zajímavými výrobky", přidávají pozvání další pořadatelky, Martina Šponarová a Milada Sokolová. (red)

 

Velikonoční jarmark "Maminky maminkám" se blíží!

ilustrační foto plakát

Již IV. jarmark se uskuteční v sobotu 19. března v době od 9 do 13 hodin v restaurační i kavárenské části Národního domu v Prostějově. Jarmark už tradičně pořádají Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s Marky anglický bazárek, Martinou Šponarovou a Pavlínou Borastero - profesionální líčení, pod záštitou Zdravého města Prostějova.

Potěšte letos své blízké netradičním velikonočním dárkem. Přijďte podpořit všechny šikovné ručičky na IV. prostějovský jarmark a neváhejte se ukázat i se svými výrobky. „V případě zájmu se nám můžete hlásit na e-mail jarmarkpv@centrum.cz,“ zve předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

Cestou z jarmarku se můžete zastavit i v sokolovně na Skálově náměstí, kde v tentýž den proběhne dětský bazárek pořádaný Modrým koníkem a RC lodička. (red)

OBRAZEM: Metro naplnila řemesla

ilustrační foto

Tradiční vánoční jarmark se uskutečnil dnes ve foyer kina Metro70. Drobné dárky z dílen lidových umělců si odnášely děti i dospělí.

Skoro všichni jarmarečníci využili každé volné chvíle, aby předvedli své umění. Stejně jako Anna Bártíková, která do Prostějova přijela z Přerova. "Paličkování se věnuji jen v době, kdy nechodím pracovat na zahradu. Upřímně řečeno, moc mě nebaví pořád dokola uklízet byt, tak paličkuji," smála se zručná paličkářka.
K mání byly mimo jiné bohatě zdobené perníčky, ručně šité hračky, vizovické pečivo, slámové ozdoby, dřevěné hračky, panenky ze šustí či výšivky z rybích šupin. (ber)

OBRAZEM: Předvánoční jarmark v Národním domě v plném proudu!

Foto PvNovinky.cz

Úderem deváté hodiny se otevřely prostory restaurační i kavárenské části Národního domu. Jarmark Maminky maminkám je plném proudu!

Ve více než třiceti stáncích tu naleznete výrobky čistě vánoční, ale také výrobky ze slámy, krajek, bižuterii, výrobky z fima, látkové výrobky. Jsou tu též dva stánky, kde vám poradí s péčí o pleť či vás nalíčí. "Je to ideální příležitost nakoupit svým blízkým drobnosti, ať již na Vánoce či pouze pro radost", pozvala všechny přítomné Milada Sokolová, jedna z organizátorek akce. (red)

Jarmark "Maminky maminkám" již v sobotu!

ilustrační foto plakát

Už po třetí se v Prostějově bude konat Jarmark Maminky maminkám. Tentokrát ho pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova, Martina Šponarová a Marky anglický bazárek.

Jarmark se uskuteční 5. prosince v době od 9 do 12 hodin v restaurační a kavárenské části Národního domu. "Přijďte se podívat, jak šikovné mají maminky ruce. Nebudete litovat a určitě si něco hezkého před vánočními svátky odnesete," zve na akci Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova. Jarmark se koná pod záštitou Zdravého města Prostějova. (red)

V Horním Štěpánově se připravuje vánoční jarmark!

ilustrační foto plakát

Ve čtvrtek 26. listopadu 2015 se v Horním Štěpánově od 8.00 hodin do 18.00 hodin uskuteční v Pohostinství „Na křižovatce“ v nekuřáckém salonku Vánoční jarmark.

"U nás nakoupíte adventní svícny, věnce, vánoční dekorace z papíru, korálek, slámy i háčkované, teplé pletené ponožky, česnekový sirup, domácí marmelády a mléčné výrobky, výborné mandlové koule, perníčky a perníkové chaloupky, šperky z korálků, hračky a mnoho dalších věcí. Vystaveny budou i výtvory dětí z naší MŠ, které budete moci nejen zhlédnout, ale i si je odnést domů", uvádí pořadatelky akce.