ilustrační foto MP
V letošním roce provedli strážníci první doprovod opilce na záchytku.
8. ledna o půl deváté večer, na základě telefonického oznámení, vyjížděla hlídka na ulici Šmeralova k muži, který spal na chodníku přímo před domem. Po probuzení nebyl schopen sám vstát. Na nohou se neudržel, jeho komunikace byla značně nesrozumitelná a chování neovladatelné. Proto ho strážníci usadili na lavičku a vyčkali s ním na příjezd lékaře. Ten ho prohlédl a shledal, že je schopen převozu na záchytku. "Vykonaná dechová zkouška u něj prokázala , hodnotu 3,7 promile alkoholu.