Otvírák

Litovelský Otvírák letos nasadil laťku hodně vysoko

Foto litovel.cz

Počasí bylo přímo ukázkové, pivo vychlazené na ideální teplotu a účinkující předváděli na scénách parádní show, která roztančila a rozezpívala 4 000 návštěvníků. Na čepu byla všechna litovelská piva včetně speciálů a největší úspěch sklízel Josef, Gustav a Moravan. Celkem se vypilo neskutečných 20 000 piv. Letošní ročník festivalu Litovelský Otvírák byl zároveň oslavou 130. narozenin pivovaru, a tak nechyběly tradiční exkurze do pivovaru, novinka v podobě školy čepování piva a překvapení pod taktovkou litovelských sládků. Celý festival zakončil impozantní ohňostroj, který rozzářil noční nebe nad litovelským pivovarem.

Litovelský Otvírák, který má za sebou svůj 18. ročník, začal ve 12:00 hodin a na hlavní scéně si návštěvníci užili kapely Šrouby a Matice, 05 a Radeček, Legendy se vrací, DESMOD, ale taky ikonu českého popu Michala Davida a Kristýnu. Druhé scéně na nádvoří dominovaly Deep Purple Tribute, Checkpoint, GABRIELA V.G., Fofrovanka nebo Perseus.

Litovelský otvírák se blíží. Soutěžte o vstupenky!

Foto Litovel

Nenechte si ujít letošní ročník festivalu, na kterém v sobotu 12. srpna vystoupí Šrouby a Matice, Michal David, Kristýna, 05 a Radeček, Legendy se vrací nebo Desmond. Druhé scéně na nádvoří budou dominovat Deep Purple Tribute, Checkpoint, GABRIELA V.G., Fofrovanka nebo Perseus. Nebude chybět ani ohňostroj. A vy si s PvNovinkami můžete zasoutěžit o vstupenky!

Stačí, když do čtvrtka 10. srpna zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, kolikáté narozeniny slaví Pivovar Litovel. Odpověď označte v předmětu LITOVEL a nezapomeňte připojit své celé jméno, adresu a telefonní číslo. Pro tři vylosované mám vstupenky pro dvě osoby!

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber)