talent

Rádio Haná hledá nové Radečky! Kapely hlaste se!

foto Rádio Haná

Rádio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica a hudební skupinou O5 a Radeček vyhlašuje 3. ročník talentové soutěže pro mladé muzikanty. „Představíme tě na domácí hudební scéně, předáme potřebné kontakty a pomůžeme ti pořádně nakopnout tvou hvězdnou kariéru! S námi tě bude vidět a o své další budoucnosti rozhodneš sám!,“ vzkazují kapelám organizátoři soutěže. Přihlásit se, nebo doporučit svého kandidáta je možné ještě až do 30. dubna na email objev@radiohana.cz.

Ze všech registrovaných kapel posluchači Radia Haná v internetovém hlasování na www.radiohana.cz vyberou 5 nejlepších, které během května postoupí do semifinále k porotě ve složení Marek Berger (programový ředitel Rádia Haná), Daniel Kašpar (hudební producent a majitel studia TA musica), Ondřej Polák (basák a autor hitů skupiny O5 a Radeček). Porota z nich následně vybere celkového vítěze.

 

Kluci z "Talentu" se objevili v sobotu v Národním domě!

Foto Jana Petříková

Zatímco Česko sledovalo sobotní Česko Slovensko má talent a ocenilo výkon chlapeckého tanečního dua P.K.M.N., Prostějov kluky obdivoval "naživo".

Vystoupili totiž na Palačinkovém večeru v Národním domě. "Vystupoval jen Pavel, Milda měl něco se zády. Focení ale neunikli," nechala se slyšet pořadatelka akce Jana Petříková. (ber)

Děti s talentem jsou vítány!

ilustrační foto Jana Seifriedová

 

Již po šesté se v obci Laškov na Prostějovsku 25. dubna od 15.00 hodin uskuteční soutěž pro všechny děti, které něco dokáží! 

„Soutěž Hanácký talent jsem vymyslela již v roce 2009 a musím říct, že to byl geniální nápad. Hlásí se nám děti od čtyř do patnácti let a je úžasné sledovat,  co všechno děti dokáží. Navíc vím, že každý má talent na něco jiného, tedy jsme dali prostor soutěžícím ukázat se v tom, v čem jsou opravdu dobří. Program je tedy opravdu pestrý,“ řekla Prostějovským novinkám Jana Seifriedová z pořádající agentury Seja.