kapely

Prostějov hledá amatérské kapely. Vystoupí s hvězdami

Foto archiv G.V:G

Budou předkapelami hlavního programu Prostějovského kulturního léta 2021.

Organizátoři už tradičního městského kulturního festivalu oslovili amatérské kapely s nabídkou účasti na koncertech už při předcházejících ročnících Prostějovského kulturního léta. „Možnost vystoupit na velkém pódiu a v rámci velké kulturní akce jsme místním amatérským umělcům dali například i vloni. Myslím, že se to vydařilo a chceme v tom pokračovat,“ okomentovala tuto iniciativu náměstkyně primátora Milada Sokolová, která má ve vedení města na starosti kulturu.

Rádio Haná hledá nové Radečky! Kapely hlaste se!

foto Rádio Haná

Rádio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica a hudební skupinou O5 a Radeček vyhlašuje 3. ročník talentové soutěže pro mladé muzikanty. „Představíme tě na domácí hudební scéně, předáme potřebné kontakty a pomůžeme ti pořádně nakopnout tvou hvězdnou kariéru! S námi tě bude vidět a o své další budoucnosti rozhodneš sám!,“ vzkazují kapelám organizátoři soutěže. Přihlásit se, nebo doporučit svého kandidáta je možné ještě až do 30. dubna na email objev@radiohana.cz.

Ze všech registrovaných kapel posluchači Radia Haná v internetovém hlasování na www.radiohana.cz vyberou 5 nejlepších, které během května postoupí do semifinále k porotě ve složení Marek Berger (programový ředitel Rádia Haná), Daniel Kašpar (hudební producent a majitel studia TA musica), Ondřej Polák (basák a autor hitů skupiny O5 a Radeček). Porota z nich následně vybere celkového vítěze.