úplněk

Čeká nás Rybí úplněk plný emocí

ilustrační foto astro.cz

S prvním podzimním měsícem připlouvá 2. září 2020 v 6,22 hodin úplněk. Tentokrát ve znamení Ryb.

 

 

Pro Ryby jsou charakteristické emoce, a tak úplněk v jejich znamení zesílí naši citlivost vůči druhým a okolí. Bude ale také zesilovat sklony k podléhání iluzím a klamům. Proto pozor na unáhlené závěry, činy i slova. Držme se raději pevně nohama na Zemi a nepodlehněme iluzím, že jsme bůhvíjak naladění na druhé či na „vyšší energie“. To bude dělat naše ego a mohlo by nám pěkně zatopit, pokud mu podlehneme. (ber)

Kozoroží úplněk přeje lásce

ilustrační foto astro.cz

Tato neděle bude patřit úplňku. Tato magická událost se bude odehrávat v 5:44 hodin ve znamení odvážného Kozoroha. Zemská moc tohoto znamení prověří vaši sebeúctu, vytrvalost a ambice.

 

Kozorozi jsou známi svou praktičností a systematičností. V dosahování cílů mají tah na bránu, nikdy je neopouští entuziasmus a energie. I kdyby byli večer skleslí a zválcovaní životem, ráno vstanou jako “noví bojovníci“. Nikdy nic nevzdávají. A právě tuto jejich sílu a talent nám všem propůjčí červencový úplněk. Přesnost, disciplína a trpělivost. Těch se nám bude v období tohoto úplňku dostávat vrchovatě.

Váhavý superúplněk zajistí nápravu starých křivd

ilustrační foto astro.cz

Dubnový úplněk nastane ve středu 8. dubna ve 4,35 hodin a je ve znamení Vah. Čeká nás v podobě letošního největšího superúplňku, který přináší změnu. Tentokrát Váhy zajistí nápravu starých nespravedlností a křivd. 

Váhy jsou znamení, které řeší vnější krásu a mezilidské vztahy. Váhavý úplněk tak bude mít vliv na veškeré vztahy, smlouvy, dohody, konflikty a diplomatická jednání. Pod jeho vlivem se mohou ukončit konfliktní situace, dokonat dohody a nastavit nová pravidla. Budeme se muset vrátit do minulosti, učinit něco, co nám později přinese štěstí a posun.

Letos poslední superúplněk nás čeká 7. května. (ber)

 

Dnes je panenský superúplněk! Přivádí děti!

ilustrační foto astro.cz

Svět se točí docela rychle a tak nás čeká další úplněk. Bude ve znamení Panny a proběhne v pondělí 9. března v 18 hodin a 47 minut. Měsíc bude v té době vzdálený od Země „pouhých“ 357 404 kilometrů, bude tedy velmi blízko, dobře viditelný a hodně velký.

I jeho vliv bude tím pádem silnější, jeho energii můžete pociťovat již tři dny předtím a také tři dny poté. Úplněk v Panně je ideálním obdobím pro sebeanalýzu a úklid. Je to skvělý čas pro to, abyste se zbavili věcí, které vás tíží, abyste dali věci do pořádku. Nezapomeňte, že vyčistit se dají nejen skvrny na zdi, ale i vztahy. Nebuďte ale příliš puntičkářští a kritičtí, zkuste být tolerantnější a smířit se s tím, že život není úplně dokonalý. Berte vše s nadhledem. S nadhledem doma ukliďte a s nadhledem hýčkejte i svůj vztah s partnerem.

Čeká nás Rybí úplněk. Bude plný energie

ilustrační foto astro.cz

Rybí úplněk bude velice důležitý, protože si uděláme pořádek ve svém životě a sami v sobě. Úplněk v Rybách nastane v neděli 26. 8. 2018 přesně ve 13.56 hodin.

Už od pátku můžeme pociťovat psychický tlak. Luna bude mít velký vliv na negativní stránky osobnosti, které v těchto dnech vyjdou na povrch. Zároveň bude energetickým polem planety plout velmi silná energie, která podpoří spojování duší partnerů. Spojí dohromady ty lidi, kteří k sobě patří a to, co nefunguje, rozdělí. 

Úplněk v Rybách je podle kartářek a astrologů považován za čistící, který nastartuje naše životy tím správným směrem. Tuto energii můžeme na sobě pozorovat již od začátku týdne, kdy všechno vykrystalizuje a vybouchne. (ber)

Dnes je „štíří“úplněk. Plný sexu

ilustrační foto

Spalo se vám dnes dobře? Nebo jste dvě hodiny po půlnoci zaznamenali zvláštní chvění? Byl totiž úplněk, a to ve znamení vášnivého Štíra. Měsíc v úplňku krade spánek, ale ten štíří podporuje sexuální touhu. Takže ve zkratce – moc se nevyspíme, ale můžeme promilovat květen. 

Tento úplněk bude mít vliv na finance a sex. Do úplňku bychom měli dořešit vše související s půjčkami a hypotékou, vrátit dluhy, zaplatit vše, co je nutné, konsolidovat půjčky nebo snížit procenta na hypotéce. Můžeme ale také výhodně nakupovat a prodávat.  

Dnešní úplněk je ve znamení Vah. A je modrý

Foto http://www.astronomy.com

Úplněk nastane v sobotu 31. března 2018 ve 14,36 ve vzdušném znamení Vah. Váhy přináší téma nerozhodnosti ale také rovnováhy – vnitřní i vnější.

Je dobré si uvědomit, že jak to máte nastaveno uvnitř, tak žijete i navenek. Stačí zharmonizovat jednu část a ta druhá už půjde sama. 

Bude zapotřebí vyvážit zejména partnerský vztah a najít zlatou střední cestu. To je i u vztahů pracovních, kde se potýkáte s mocí. Je třeba začít naslouchat svému nitru a co nejvíce se osvobodit od ega. 

Blue Moon

Dnes je panenský úplněk. Plný kritiky!

ilustrační foto hvězdárna PV

Měsíc v úplňku je tentokrát ve znamení Panny. Na obloze se objevil 2. března v 1:51 hodin. Patří tedy pod nadvládu elementu země. 

Stále vás v mysli drží problém, který před vámi vyvstal. Je s tím spojené i zklamání, které vás nutí bojovat. Stojíte na pomyslné křižovatce a je jen na vás, pro kterou z variant se rozhodnete. Musíte si ale uvědomit, jaké budou následky.

Budeme mít těžkosti s nadměrným kritizováním a posuzováním, nebude snadné odpouštět sobě i druhým. Měli bychom se zaměřit na laskavost a jemnost. 

A nezapomeňme, v březnu nás čeká ještě jeden úplněk. Bude 31. března, říká se mu modrý a nastane ve 13:36 hodin. Bude ve znamení Vah. (ber)

OBRAZEM: Superúplněk

Foto čtenář

Také se vám povedlo zachytit včerejší superúplněk, jinak zvaný Blue Moon? Některým z našich čtenářů ano. Pochlubte se v komentářích!

A pamatujte, v únoru se úplňku nedočkáme, v lednu totiž oblohou propluly hned dva. (ber)

Čeká nás superúplněk. Tentokrát Račí

ilustrační foto hvězdarnapv.cz

V úterý 2. ledna 2018 ve 3,23 hodin nastane úplněk. A ne tak ledajaký. Bude mít předponu super a je ve znamení Raka.

Rak je vodní znamení stejně jako Štír a Ryby. Je to citlivé znamení a také hodně emotivní. Někdy se nechá emocemi naprosto ovládnout. V jednu chvíli nahoře a v druhou dole... Takže nedovolte, aby negace ovlivnily vaše chování, nebojte se změn, nepodléhejte melancholii, vyhýbejte se hrubosti a bezcitnosti. Dopřejte si odpočinek a zkuste věřit své intuici, hlavně ve vztahu k druhým lidem. (ber)