Jana Seifriedová

Přispějte na knihu Tlapky hvězd 2. Na Hithit

ilustrační foto Jana Seifriedová

V loňském roce napsala Jana Seifriedová knížku Tlapky hvězd, která byla plná rozhovorů s osobnostmi o jejich zvířecích miláčcích. Knížku si pak následně mohli prodávat zvířecí útulky, kterým moc pomohla. Nyní Jana píše druhý díl a snaží se na něj vybrat peníze na projektu Hithit.  Máte-li vztah ke zvířecím bezdomovcům, přispějte prosím.

„Loni na jaře, s příchodem covidu, jsem sledovala stránky zvířecích útulků a zjistila, že  virus nezamával jen s životy lidí, ale i zvířat. V útulcích se zákazem návštěv docházelo krmení a peníze na veterinární péči.

Mini Miss Prostějovska má první vítězku!

Foto FB Minimiss Prostějovska

Jak PvNovinky informovaly, 15. října se v Laškově uskuteční finále soutěže Mini Miss Prostějovska. První vítězka je již známa. 

"Titul Miss foto získala Claudie Krestová," sdělila redakci Jana Seifriedová z pořádající Agentury Seja. Korunku ale převezme až v Laškově. (ber)

 

O titul Mini Miss Prostějovska bude soutěžit 33 dívek

ilustrační foto archiv Jana Seifriedová

15. října bude obec Laškov hostit soutěž Mini Miss Prostějovska. Přihlásilo se do ní 33 malých krasavic z celého regionu.

"Zveme proto všechny odvážné malé slečny od 3 - do 15 let, aby si k nám přišly vyzkoušet, jaké to je, stát se nejkrásnější dívkou v našem okrese. Jejich vystoupení bude pečlivě sledovat porota. I letos budou dívky rozděleny do dvou věkových kategorií. Loni jsme měli v porotě opravdovou Miss České republiky Jitku Válkovou a letos se také pokusím nějakého VIP hosta zařídit", vyzývá k soutěžení Jana Seifriedová z pořádající agentury Seja.

I letos budou děti soutěžit o největší hanácký talent. Hlaste ty svoje!

ilustrační foto agentura Seja

Ke konci dubna, dvacátého třetího, proběhne již osmý ročník soutěže Hanácký talent. Jako vždy se děti sejdou v obci Laškov, aby předvedly to, co umí nejlépe a staly se pro tento rok největším talentem hanácké metropole.

"Na každý ročník se moc a moc těším, protože soutěžící mají stále čím překvapit, jako například děti z Mateřské školy Hvozd, kteří jsou s námi od samého počátku, tedy sedm let a stále vymýšlí nová a nová čísla," sdělila PvNovinkám organizátorka soutěže a majitelka Agentury Seja Jana Seifriedová. "Kromě našich stálic bych chtěla vyzvat všechny děti z Prostějovska, které vynikají v nějaké činnosti a chtěly by nám ji předvést na pódiu, aby se nám ozvaly do konce ledna na e-mailovou adresu: agenturaseja@seznam.cz.