mistrovství světa

"Naši" jsou ve čtvrtfinále! Pojďme fandit!

ilustrační foto plakát

Město Prostějov, stejně jako před dvěma lety, připravuje sledování finálových zápasů v mistrovství světa v hokeji na nádvoří prostějovského zámku.

"Již od osmnácti hodin bude ve čtvrtek připravena velká LED obrazovka, stoly, židle a občerstvení. Přijďme fandit našim hochům ve čtvrtfinálovém zápase s Finskem," zvou pořadatelé.

Při vstupu na nádvoří zámku je nutné dodržení současných platných mimořádných opatření dle MZČR. (red)

Veřejné sledování hokeje pokračuje! Pojďme fandit Česku!

Foto Jana Zaorálková

Město Prostějov zorganizovalo veřejné sledování semifinálového utkání Česka proti Kanadě na nádvoří prostějovského zámku. Na velké LED obrazovce sledovaly zápas necelé dvě stovky Prostějovanů.

"Pojďme i dnes fandit českému týmu proti Rusku, připraveny jsou opět stoly, židle, lavičky, něco dobrého k jídlu a pití. S sebou vezměte dobrou náladu", zvou pořadatelé. (red)

Město Prostějov zve na veřejné sledování semifinálového utkání Česko-Kanada!

ilustrační foto

Vedení města Prostějova připravilo pro fanoušky mistrovství světa v ledním hokeji veřejné sledování semifinálového západu, které proběhne v sobotu od 19:15 na nádvoří prostějovského zámku. Prostory budou otevřeny od osmnácté večerní.

"Zveme vás na veřejné sledování semifinálového zápasu MS v ledním hokeji ČESKO – KANADA na velkoplošné LED obrazovce na nádvoří prostějovského zámku v sobotu 25. 5. 2019! Prostor bude otevřen od 18:00 hodin, občerstvení včetně piva a jídla můžete zakoupit v místě!VELKOPLOŠNÁ PROJEKCE NA NÁDVOŘÍ PROSTĚJOVSKÓHO ZÁMKU PROBĚHNE I V NEDĚLI, AŤ UŽ HRAJEME O ZLATO, NEBO O BRONZ!", zvou pořadatelé. (red)

Stejný den před lety: Češi Mistry světa 2010 v hokeji

ilustrační foto

74. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji probíhal ve dnech 7.–23. května 2010 v německých městech Kolín nad Rýnem a Mannheim. Česká republika si z Německa odvezla titul Mistrů světa! 

Ve finále zvítězili reprezentanti České republiky nad Ruskem 2:1 a stali se po pěti letech mistry světa. Zároveň zabránili Rusku získat zlatý hattrick a jsou tak zatím jeho jedinými vlastníky.

Držíme pěsti, ať se do ČR opět vrátí titul nejvyšší! (ber)

Hokej začal, porazili jsme sbornou!

ilustrační foto

Včerejší vstup do Mistrovství světa se našim hokejistům vydařil. Porazili favorita na domácí půdě - sborné to "nandali" hned 3:0!

I když Češi nebyli považováni za favority, svou sílu bezesporu ukázali. Tak kluci, ať vám to jde i nadále! (red)

80. MS v hokeji startuje! Začínáme s Rusy

ilustrační foto mshokej.wbs.cz

Právě dnes začíná v Rusku 80. Mistrovství světa v hokeji. Čeští hokejisté, vedení trenérem Vůjtkem, by rádi dovezli medaili. Čeká je ale nelehký boj, hned prvním soupeřem jim bude domácí sborná, která hodlá po dlouholeté absenci ulovit kov nejcennější.

Letošní šampionát hostí dvě města, Moskva a Petrohrad. V hlavním městě se odehraje skupina A i za účasti českého týmu. Dnešní, pro náš tým první utkání, začne v 19,15 hodin.

Čeští hokejisté získali poslední medaili v roce 2012, kdy v Helsinkách vybojovali bronz. (ber)