Šermířský víkend aneb Rytířské a šermířské klání

Soutěžte o rodinné vstupné na šermířský víkend na Plumlově!

Foto Zdeněk Zedek

O víkendu 5. a 6. srpna 2023 se v areálu zámku Plumlov bude ozývat řinčení zbraní, střelba z mušket a třeba i historická hudba k tanci. To vše si budete moci prohlédnout na akci s názvem Šermířský víkend aneb Rytířské a šermířské klání. A vy si s PvNovinkami můžete zasoutěžit o rodinné vstupné!

Staří, když do čtvrtka 3. července zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jak se jmenuje sokolník, který do Plumlova přiveze své dravce. Odpověď označte v předmětu PLUMLOV a nezapomeňte napsat své jméno, adresu a telefon. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber)

Zámek Plumlov zve na šermířský víkend

ilustrační foto ber

O víkendu 5. a 6. srpna 2023 v areálu zámku PLUMLOV se bude ozývat řinčení zbraní, střelba z mušket a třeba i historická hudba k tanci. To vše si budete moci prohlédnout na akci s názvem Šermířský víkend aneb Rytířské a šermířské klání. A v si s PvNovinkami budete moci zasoutěžit o rodinné vstupné!

V prostoru pod Vysokým zámkem vás bude bavit Skupina historického šermu Malberg šermířskou groteskou Lesk a bída středověku. Elitní mušketýrský regiment Corporal předvede skvělou grotesku s názvem Soňa a ukázkou bojového umění a výcviku Kmotra zubatá. Vystoupí i Skupina scénického šermu RAPTUS. K tomu všemu zatančí Skupina historických tanců a divadla Roseta.