ženy

Studio STYL zve na Den otevřených dveří

ilustrační foto plakát

 

Studio Styl pořádá v pondělí 4. května od 9 do 18 hodin Den otevřených dveří. Dívky, ženy a dámy, neváhejte. Ze dveří totiž vyjdete krásnější. A zadarmo!

Můžete vyzkoušet foukání, regeneraci a prodlužování vlasů, masáž nohou a rybičky Garra Rufa, manikůru a masáže. A za nic z toho neutratíte ani korunu, slibují zdejší odbornice.

Vyzkoušet nové, pobavit se, občerstvit a nasát dobrou náladu můžete v nově otevřené provozovně v Partyzánské 10 v Prostějově. (red)

Chcete podnikat moudře, s vášní, čestným způsobem? Klub Moudrého podnikání žen pomůže!

ilustrační foto Klub moudrého podnikání žen

 

Tak se to již pomalu stává tradicí. Ženy, které chtějí podnikat v souladu sama se sebou, se svými touhami a vášněmi, čestným a poctivým přístupem kultivovat podnikatelské prostředí, se již podruhé sešly na Kruhu Moudrého podnikání žen v Kavárně ve Špalíčku v Prostějově, aby zde společně v pospolitosti poznávaly nové role ženy v měnícím se světě, vzájemně se inspirovaly, sdílely své příběhy a zkušenosti, vzdělávaly se a rostly ve svých talentech a moudrosti a byly tak k užitku sobě navzájem i světu kolem sebe.

Založení Klubu Moudrého podnikání žen v Prostějově se ujaly čtyři účastnice celorepublikového projektu Moudré podnikání žen, který se uskutečnil v letech 2012 – 2014. Denisa Švecová, Helena Volfová, Petra Přidalová a Radana Geryková se rozhodly myšlenky programu Moudrého podnikání šířit prostřednictvím regionálního klubu, který patří mezi prvních sedm založených klubů v republice. V České republice se vytváří síť klubů, které fungují samostatně, ale zároveň jsou celorepublikově propojeny.