okno

Překvapující odezva. Za upozornění obdržela facku

ilustrační foto pixabay.com

Špatné místo na vyřízení zprávy zvolila osmapadesátiletá žena. Když v pondělí procházela ulicí v okrajové části města, sedla si na parapet u okna. To se nelíbilo majitelce domu, která upozornila sedící ženu, aby si své záležitosti vyřešila na jiném místě. Obávala se totiž možného poškození parapetu.

Reakce na prosbu byla okamžitá a velice nečekaná. „Místo omluvy dostala čtyřiačtyřicetiletá majitelka domu facku. Útočnice své chování vysvětlila potřebou o chvilku strpení, než si dopíše SMS zprávu," informoval inspektor Petr Zapletl s tím, že agresivní výpad se obešel bez zranění a lékařské ošetření nebylo ze strany napadené ženy vyžadováno. Celý případ bude mít dohru u správního orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití. (red)

Fotopostřeh: Dobrý fór, nebo nedostatek materiálu

Foto ber

Tahle otázka mi přišla na mysl při pohledu na okno jednoho rodinného domu ve Štramberku.

Vzápětí mne napadlo často používané moudro „Zavři z venku“. Jenže to se vztahuje ke dveřím, ne k oknu ve výšce 2 metrů… (ber)

"Cizinec" v bytě aneb dávejte si pozor!

ilustrační foto internet

 

Článek o romských dětech, které beztrestně kradou v jedné z prostějovských trafik se u čtenářů PVNovinek setkal s nebývalým ohlasem. Ozvala se nám celá řada lidí, kteří mají podobné zážitky. Jednou z nich je i paní Věra, která se s námi podělila o zhruba dva měsíce starý zážitek.

"Máme patrový dům v lokalitě, kde žije docela dost cikánů. Neměli jsme s nimi nějaké velké problémy, občas nějaké ty noční tanečky v parku a tak, to se dalo řešit domluvou. V tu noc jsem ale ztratila iluze“, říká evidentně nesvá žena. V přízemí domu je kuchyň a ložnice, v patře mají pokoje děti. "Asi ve dvě ráno za mnou vrazil do ložnice syn, že se probudil a nad postelí mu stál cikán. Na otázku: co tady sakra děláš, pravil, že se do baráku dostal přes zahrady a utíká před nějakou bandou, co ho chce zastřelit.