Sovinec

Soutěžte o rodinné vstupné na víkendový Sovinec

Foto Sovinec.cz

Ve dnech 30. září a 1. října se na hradě Sovinci odehraje velká Bitva. Představením Jak vznikají dějiny oslaví zdejší posádka jubilejní pětisté vystoupení. A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné.

Stačí, když do čtvrtka zašlete na redakční email odpověď na otázku, jak se jmenuje dětské divadlo, které na Sovinci bude hrát. Odpověď označte v předmětu SOVINEC a nezapomeňte připojit své jméno, adresu a telefon. Pro 4 vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber)

Soutěžte o rodinné vstupné na víkendový Sovinec. Bleskově!

Foto Sovinec.cz

Ve dnech 16. a 17. září pořádá hrad Sovinec loutkářskou a pohádkovou pouť nazvanou Kašpárek na Skalním hrdě. Návštěvníci se mohou těšit na víkend plný pohádek. A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Pokud se na Sovinec chcete na tuto akci podívat zadarmo, stačí, když do čtvrtka 14. září zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, kde se nachází hrad Sovinec. Odpověď označte v předmětu SOVINEC a nezapomeňte připsat adresu a telefonní číslo. Rodinné vstupné máme pro tři výherce.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber)

Hrad Sovinec zve na víkendový Hodokvas rytíře Kobylky

ilustrační foto

O víkendu 12. a 13. srpna se na hradě Sovinci koná tradiční historicko – řemeslný jarmark. Nabídne i historická řemesla, loutkové pohádky a sokolníky. A vy s námi budete moci zasoutěžit o rodinné vstupné.

V rámci Hodokvasu rytíře Kobylky vystoupí v celodenním programu šermíři Grál, Allegros, divadelní a šermířská společnost Fuente Ovejuna a cirkusový klaun, kejklíř a akrobat Slávek. „V sobotu 12. srpna navíc nabídneme od 17:30 do 22:30 hodin napínavý večerní program Démoni, hororový příběh plný soubojů a ohňových efektů,“ přidal pozvání hofmistr Mlok. (ber)

Víme, kdo vyhrál rodinné vstupné na víkendový Sovinec!

Foto Zdenek Zedek

O víkendu 29. a 30. července se hrad Sovinec vrátí do temné doby třicetileté války. XXVII. ročník nabídne dobývání hradu se středověkou bitvou, kaskadérské grotesky a přestřelky při obléhání hradu, kejklířská a šermířská vystoupení i loutkové pohádky pro celou rodinu. A vy si s námi mohli zasoutěžit o rodinné vstupné.

Štěstí se tentokrát usmálo na Evu Štefkovou, Behihošť.

Gratulujeme! (red)

Soutěžte o rodinné vstupné na víkendový Sovinec!

Foto Zdenek Zedek
O víkendu 29. a 30. července se hrad Sovinec vrátí do temné doby třicetileté války. XXVII. ročník nabídne dobývání hradu se středověkou bitvou, kaskadérské grotesky a přestřelky při obléhání hradu, kejklířská a šermířská vystoupení i loutkové pohádky pro celou rodinu. A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné.

Stačí, když do čtvrtka 27. července zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jak se mistr brašnář, který na Sovinci představí své řemeslo. Do předmětu napište SOVINEC a nezapomeňte přidat své jméno a adresu. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Na Sovinci se o víkendu bude bránit čest krále

Foto Zdenek Zedek
Tento víkend 29. a 30. července se hrad Sovinec vrátí do temné doby třicetileté války. XXVII. ročník nabídne dobývání hradu se středověkou bitvou, kaskadérské grotesky a přestřelky při obléhání hradu, kejklířská a šermířská vystoupení i loutkové pohádky pro celou rodinu.

Moravská šermířská legendární skupina Valmont představí šermířské grotesky Muži v černém a U kanónu stál, elitní mušketýrský regiment Corporal představí ukázky života v obléhacím ležení a šermířskou povídku Soňa. Oblíbená skupina scénického šermu Allegros přiveze své oblíbené šermířské pohádky. „Brašnářské řemeslo představí mistr Skero, loutkové pohádky pak profesionální zájezdové divadlo Kašpárkův svět. K vidění budou rovněž sokolníci se svými svěřenci,“ přidal pozvání hofmistr Mloka upozornil, že hlavní bitva se oba dny odehraje ve 12,30 hodin.

Soutěžte o rodinné vstupné na víkendový Sovinec!

Foto ZZ

O víkendu 15. a 16. července  se bude na Sovinci konat velkolepý rytířský turnaj.  Jedinečné souboje na sekery palcáty a meče  se budou odehrávat po oba dny v době od 9 do 18 hodin. A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné.

Stačí, když do čtvrtka 13. července  zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jak se skupina šermu, která na akci vystoupí. Do předmětu napište SOVINEC a nezapomeňte přidat své jméno a adresu. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.  

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Hrad Sovinec ovládne Přízrak z temné věže

Foto Zdeněk Zedek

O víkendu 1. a 2.  července nabídne hrad Sovinec akci nazvanou Přízrak z temné věže. Jeho součástí je i festival práva útrpného vážně – nevážně. Ukáží se také lapkové a kati při práci na loupežnické stezce.

„Zárukou vysoké úrovně programu jsou účinkující – významná šermířská a divadelní společnost DIVADLO BEZ STŘECHY, skupina historického šermu MALBERK, uznávaná skupina šermu FUENTE OVEJUNA a loutkové divadlo Kašpárkova říše,“ přidal pozvání hofmistr Mlok.

Hrad je po oba dny otevřen v době od 9 do 18 hodin.

Čtěte pozorně, bude soutěž o rodinné vstupné! (ber)

Soutěžte o rodinné vstupné na víkendový Sovinec

Foto ZZ

Ve dnech 17. a 18.  června se bude na hradě Sovinci opět konat dvoudenní festival. Vyprávění starého vlka tentokrát nabídne kejklíře, žongléry a divadla. A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné.

Stačí, když do čtvrtka 15. června zašlete na redakční email odpověď na otázku, jak se jmenuje kejklíř, který o víkendu na Sovinci vystoupí. Odpověď označte v předmětu SOVINEC a nezapomeňte připojit své jméno a adresu. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Známe vítěze soutěže o lístky na Sovinec

Ilustrační foto Zdenek Zedek

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu  3.  a 4. června nabídne hrad Sovinec loupežnické povídky a šermířské příběhy, které pokaždé neskončí katovou sekerou.  A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o rodinné vstupné pro 2 dospělé a 3 děti.

Štěstí se tentokrát usmálo na Lenku Skřipcovou z Němčic nad Hanou.

Gratulujeme! (red)