Stavotech

Veletrh Stavotech ukáže aktuální trendy v oblasti energetiky a stavebnictví

ilustrační foto

Vše pro stavbu pod jednou střechou. To je stavební a technický veletrh Stavotech Olomouc, jehož jarní etapa, v pořadí už 64. ročníku, se uskuteční po Velikonocích na olomouckém výstavišti Flora. Představí se na něm Olomoucký kraj a jeho regionální partneři. Veletrh se zaměří převážně na energetiku.

„Stavotech je pro občany příležitostí ke zjištění aktuálních trendů v oblasti energetiky, tepelných čerpadel i fotovoltaiky. Lidí zde navíc mají jedinečnou příležitost setkat se s odborníky a poradit se se zástupci Olomouckého kraje, a to nejen o kotlíkových dotacích v našem regionu,“ řekl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Veletrh se koná ve dnech 4. až 6. dubna. Součástí je také bohatý doprovodný přednáškový program na každý den. Olomoucký kraj se na veletrhu bude prezentovat jako region vědy, inovací a high-tech oborů.

Dnes končí Stavotech. Nabízí moderní technologie a tipy na úspory energií

Foto Olomoucký kraj

Olomoucký kraj i jeho partneři se prezentují na 62. ročníku stavebního a technického veletrhu Stavotech – Moderní dům Olomouc, který se koná na olomouckém výstavišti Flora ve dnech 3. až 5. listopadu. Jedním z klíčových témat jsou energie.

„Drahé energie teď patří mezi hlavní problémy nejen domácností, ale i podnikatelského sektoru. Veletrh Stavotech nabízí každoročně bohatý doprovodný program, který je obohacen o přednášky z oblasti stavebnictví, vytápění, ale právě také možných úspor energie. Proto by si tento veletrh, obzvlášť letos, neměli lidé nechat ujít,“ řekl Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování.

Stavotech se za poslední roky vypracoval mezi největší a nejoblíbenější akce tohoto druhu na Moravě.

Veletrh STAVOTECH Olomouc poradí

ilustrační foto STAVOTECH Olomouc

Stalo se tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Více než 150 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 22. až 24. března 2018 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách.

Návštěvníci i vystavovatelé Stavotechu si již zvykli na moderní technické vybavení a větší komfort rekonstruovaného a rozšířeného pavilonu A s více než 3000m2 výstavní plochy. Vystavující svým záběrem obsáhnou všechna odvětví stavebního oboru. Nejsilnější zastoupení mají firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná i plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace, domovní čističky odpadních vod.

Stavotech - Moderní dům Olomouc začíná už ve čtvrtek

ilustrační foto

V době od devátého do jedenáctého listopadu 2017 se v Olomouci uskuteční 54. pokračování stavebního a technického veletrhu.

Největší podzimní stavební veletrh na Moravě – to je Stavotech – Moderní dům. Pro Čechy veletrh v Praze, pro Moravu Stavotech v Olomouci – to je podzimní marketingová strategie řady úspěšných vystavovatelů. Nabité doprovodné programy, přehlídka architektury, dřevostavby a úsporné vytápění – to je Stavotech s kvalitní odbornou i spotřebitelskou návštěvností.

Veletrh je přístupný ve čtvrtek a pátek v době od 9 - 18 hod., v sobotu od 9 - 17 hod. (red)

 

Veletrh Stavotech Olomouc poradí a inspiruje

ilustrační foto plakát

Stalo se tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky startuje stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Téměř 200 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 30. března až 1. dubna 2017 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách. Návštěvníci i vystavovatelé Stavotechu si již zvykli na moderní technické vybavení a větší komfort rekonstruovaného a rozšířeného pavilonu A s více než 3000m2 výstavní plochy.

Vystavující svým záběrem obsáhnou všechna odvětví stavebního oboru. Nejsilnější zastoupení mají firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná i plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace, domovní čističky odpadních vod. Také na jarní etapě veletrhu je velmi silná oblast vytápění, návštěvníci zde najdou kotle, topná tělesa, podlahové vytápění, alternativní způsoby jsou zastoupeny tepelnými čerpadly, solárními systémy, rekuperací.

Dnes začíná veletrh STAVOTECH – Moderní dům Olomouc

ilustrační foto plakát

Tradiční stavební a technický veletrh STAVOTECH – Moderní dům Olomouc se koná už po dvaapadesáté. Navštívit ho můžete od čtvrtka 3. do soboty 5. listopadu 2016 v pavilonu A a přilehlých venkovních plochách olomouckého Výstaviště Flora.

Tento veletrh se za dobu svého trvání vyprofiloval jako největší a nejzajímavější podzimní stavební veletrh na Moravě. Stal se významnou a očekávanou událostí nejen pro odborníky stavebního oboru, ale i pro veřejnost připravující nebo realizující výstavbu, rekonstrukci, renovaci bydlení či rekreační stavby.

Bohatá nabídka více než 150 firem doplněná o řadu doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací dělají z akce atraktivní prostor pro načerpání nových informací, myšlenek, nápadů i inspirace.

Stavotech Olomouc začne už ve čtvrtek!

ilustrační foto plakát

Stavíte dům, či stavět chcete? Potřebujete se dozvědět o nejnovějších trendech v technice a stavitelství? Pak ve čtvrtek zamiřte na výstaviště Flora Olomouc. Začíná tam 51. pokračování stavebního a technického veletrhu Stavotech. 

Veletrh se koná v době od 31. března - 2. dubna 2016, otevřen je ve čtvrtek a v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu pak do 17 hodin. (red)

Největší stavební veletrh na Moravě Stavotech se blíží

ilustrační foto plakát

Jubilejní 50. pokračování stavebního a technického veletrhu STAVOTECH - Moderní dům Olomouc se uskuteční ve dnech 5. - 7. listopadu 2015 na olomouckém Výstavišti Flora v rekonstruovaném a rozšířeném pavilonu A.

Listopadový veletrh STAVOTECH - Moderní dům je největším podzimním stavebním veletrhem na Moravě a přináší bohatou nabídku stavebních materiálů, výrobků, služeb a technologií. Součástí veletrhu je řada doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací - právě tady mohou stavaři, investoři i individuální stavebníci najít spoustu nových myšlenek, nápadů a informací a připravit se na stavební sezónu 2016.

Stavotech Olomouc se blíží! Již za pár dní!

ilustrační foto omnis.cz

 

48.stavební a technický veletrh  STAVOTECH - Moderní dům Olomouc se uskuteční ve dnech 6. – 8. listopadu 2014 na olomouckém Výstavišti Flora. Největší podzimní stavební veletrh na Moravě  přináší bohatou nabídku stavebních materiálů, výrobků, služeb a technologií. Součástí veletrhu je řada doprovodných výstav, konferencí, seminářů a prezentací.

Nosnou částí celého veletrhu STAVOTECH – Moderní dům je prezentace firem ve výstavní části. Přes 150 vystavovatelů představí nabídku širokého stavebního oboru i interiérového vybavení a nábytku. Úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie obsáhne specializovaná sekce EKOENERGA ve své výstavní i přednáškové části. Témata letošních přednášek jsou zejména moderní způsoby vytápění, možnosti úspor a regulace nejen v rodinných, ale i bytových domech. Aktuální téma dřevěného stavění je obsahem doprovodné výstavy MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA.

46. Veletrh Stavotech - Moderní dům Olomouc začíná

ilustrační foto

 

Ve dnech 7. až 9. listopadu se výstaviště Flora Olomouc stane dějištěm stavebního a technického veletrhu Stavotech.

„Součástí veletrhu jsou další specializované akce: jako  EKOENERGA - úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie, MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA - dřevěné stavění či  RegionInvest - krajská přehlídka investičních příležitosti, prezentace měst a obcí Olomouckého kraje,“ uvedl Petr Nasadil z pořádající agentury Omnis. Letošní Stavotech bude podle jeho slov prezentovat i OLOMOUCKÉ DNY ARCHITEKTURY A STAVEBNICTVÍ, osvětovou akci zaměřenou na propagaci těchto dvou odvětví.