Viceměřice

Družku bil. A nechtěl pustit z domu ve Víceměřicích

ilustrační foto Policie ČR

V noci z 19. na 20. ledna došlo v rodinném domě v obci Víceměřice k incidentu, při kterém jednatřicetiletý muž fyzicky napadl svou o rok mladší družku. Ženu měl zahrnout údery po celém těle, hrozil jí zlomením nohou, a navíc jí bránil v odchodu z domu. 

„Ženě se nakonec podařilo utéct a s pomocí sousedů přivolat policii. Při incidentu žena utrpěla zranění, se kterým musela vyhledat lékařské ošetření," uvedl policejní mluvčí František Kořínek s tím, že na základě provedeného setření policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ublížení na zdraví, přečinu omezování osobní svobody a přečinu nebezpečné vyhrožování. Za ty podezřelému muži v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta. (red)

V Brodečce u Víceměřic ležel granát

foto Policie ČR

Ve čtvrtek před šestnáctou hodinou přijali policisté oznámení o nálezu vojenské munice v říčce Brodečka v katastru obce Víceměřice.

Na místo vyslaný policejní pyrotechnik nález klasifikoval jako dělostřelecký granát ráže 100 milimetrů typu SPRR GR z období druhé světové války a převzal si ho k odborné likvidaci. "Vzhledem k odlehlosti místa nebyla nutná evakuace osob a nedošlo k ohrožení životů ani majetku," doplnil policejní mluvčí František Kořínek. (red)

Tragedie ve Víceměřicích: v rybníku se utopil klient ústavu

ilustrační foto vicemerice.cz

 

Do redakčního e-mailu nám přišla informace, že se ve Víceměřicích stala tragédie. V blízkém rybníku se utopil mentálně postižený klient ústavu.

Informaci nám potvrdila mluvčí policie Marta Vlachová s tím, že jakékoliv další informace s ohledem na rodinu sdělovat nebudou. (red)

Na gořalku do Víceměřic

ilustrační foto: vicemerice.cz

Milovníci dobrého moku, mohu dnes zamířit do Víceměřic.

Především pro dospělé si tam připravili program, který proběhne v sobotu od 14 hodin v košíkárně Domova u rybníka a jehoho obsahem bude zejménm aochutnávka pálenek a likérů. Vícemeřičtí zde budou mít pálenky jak pro správné chlapy, tak pro křehké dámy, aneb soutěžit se bude v kategoriích ovocná pálenka a domácí likéry.Na Víceměřické gořalce navíc zazní i náladová hudba a nebude chybět něco k zakousnutí.