Luňák

Generální manažer Jestřábů má opět obstavený majetek

ilustrační foto archiv PvNovinky

Firma Olpran se sídlem v Olomouci – Chválkovicích, jejímž jednatelem je generální manažer prostějovského hokeje Jaroslav Luňák, má opět zastaveny nemovitosti. Podle středečního výpisu z katastru nemovitostí je s firmou Olpran spol.s r.o. zahájena exekuce a na nemovitosti je vydán exekuční příkaz k prodeji. Nemovitosti jsou rovněž vázány zástavním právem smluvním.

"Vedení města bylo o této záležitosti informováno, nicméně, jde o obchodní věc dvou firem, která se nijak netýká hokejového klubu," sdělila ve čtvrtek redakci mluvčí magistrátu Jana Gáborová.
Luňák měl podobné potíže už letos v květnu, kdy mu majetek obstavil finanční úřad. Tehdy uvedl, že se firma Olpran opozdila s dubnovou splátkou DPH. Firma vše zaplatila a obdržela potvrzení o bezdlužnosti. Zastupitelstvo města Prostějova přitom v té době jednalo o finanční podpoře klubu. (red)

Firma šéfa hokeje, který má dostat městské miliony, dlužila na daních

ilustrační foto hokej.cz

 

Rada města doporučila zastupitelům, aby schválili smlouvu o reklamě ve výši téměř čtyř milionů korun mezi Statutárním městem Prostějovem a LHK Jestřábi. Oznámil to na tiskové besedě náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Někteří z přítomných novinářů poukázali na to, že firmě Olpran se sídlem v Olomouci – Chválkovicích, jejímž jednatelem je generalní manažer prostějovského hokeje Jaromír Luňák, finanční úřad zastavil majetek. Náměstek Pospíšil prohlásil, že podle jeho informací firma tuto záležitost dala do pořádku.

Nás zajímalo, o co konkrétně jde. Dříve totiž platilo, že se zásadně nedávaly městské peníze subjektům, které neměly v pořádku vypořádání se státem, finančním úřadem či dlužily městu.

Víme první: K Jestřábům přichází extraligový hráč!

Lukáš Luňák, zdroj: www.lhkjestrabi.cz

Prostějovští hokejisté posilují a vytváří se opravdu silný tým. Nebude v něm chybět ani hráč s řadou startů v české extralize. 

Již třináctého hráče v pořadí představuje nyní vedení klubu LHK Jestřábi Prostějov. Bez pochyby se v tomto případě jedná vedle brankáře Kociána a Juraje Juríka nejzvučnější jméno, které fanoušci uvidí v nadcházející sezóně. Přichází hráč s 58 starty v extralize, se zkušeností ze zápasu s celkem NHL - New York Rangers a z účasti na pproslulém Spenglerově poháru. Novým jestřábem se totiž stává Lukáš Luňák, který se po pěti letech ve Spartě Praha vrací zpět do svého rodného kraje.

Šéfem Luňák, trenérem Málek, manažerem komunikace Nagy

ilustrační foto

Jak jsme již jako první z prostějovských médií informovali, ujímá se mužstva dospělých u prostějovských Jestřábů Jaroslav Luňák.  

Klub včera oficiálně oznámil, že majitel a jednatel olomoucké firmy OLPRAN Jaroslav Luňák bude generálním manažerem druholigového výběru a přebírá tím všechny kompetence kolem týmu mužů. Stávající předseda oddílu Michal Tomiga zůstane ve své funkci pouze u mládeže. Společně s Jaroslavem Luňákem se změní i struktura vedení A-mužstva. Petra Zachara střídá po třech letech na jestřábí lavičce Josef Málek, který bude hlavní trenérem a zároveň sportovním manažerem. Zachar ovšem u týmu zůstane a bude vykonávat funkci asistenta.

Víme první: hokej zřejmě povede majitel Olpranu Jaroslav Luňák z Olomouce

 

Když jsme vás dnes informovali o prvních novinkách týkajících se prostějovského hokeje, ještě jsme netušili, že již večer budeme moci jako první informovat o zásadní změně v čele Jestřábů. Právě ale vybuchla opravdová informační bomba a PvNovinky jsou první médium ve městě, které vám může představit nové vedení Jestřábů.

V čele A-týmu dospělých končí Michal Tomiga, který se po třech letech "šéfování" celému klubu částečně stahuje a bude nadále působit pouze v čele mládežnických družstev.