Nagy

"Modrý" dětský den přilákal desítky dětí

Děti se mohly zúčastnit několika soutěží

Přes předpověď počasí se včerejší oslava dne dětí na sídlišti C. Boudy vyvedla.

Prostějovští občanští demokraté pozvali na 1. června děti k zahrádce Bouda, známé také jako U oveček, a nabídli jim několik atrakcí. Mezi nejoblíbenější zábavy patřil tradičně skákací hrad, ale také soutěže, malování na obličeje nebo pečení klobásek na ohni, kterou každé příchozí dítě dostalo jako dárek. "U hradu se občas dokonce tvořily fronty," popsal situaci místopředseda ODS v Prostějově Bořek Nagy.

Šéfem Luňák, trenérem Málek, manažerem komunikace Nagy

ilustrační foto

Jak jsme již jako první z prostějovských médií informovali, ujímá se mužstva dospělých u prostějovských Jestřábů Jaroslav Luňák.  

Klub včera oficiálně oznámil, že majitel a jednatel olomoucké firmy OLPRAN Jaroslav Luňák bude generálním manažerem druholigového výběru a přebírá tím všechny kompetence kolem týmu mužů. Stávající předseda oddílu Michal Tomiga zůstane ve své funkci pouze u mládeže. Společně s Jaroslavem Luňákem se změní i struktura vedení A-mužstva. Petra Zachara střídá po třech letech na jestřábí lavičce Josef Málek, který bude hlavní trenérem a zároveň sportovním manažerem. Zachar ovšem u týmu zůstane a bude vykonávat funkci asistenta.

Víme první: hokej zřejmě povede majitel Olpranu Jaroslav Luňák z Olomouce

 

Když jsme vás dnes informovali o prvních novinkách týkajících se prostějovského hokeje, ještě jsme netušili, že již večer budeme moci jako první informovat o zásadní změně v čele Jestřábů. Právě ale vybuchla opravdová informační bomba a PvNovinky jsou první médium ve městě, které vám může představit nové vedení Jestřábů.

V čele A-týmu dospělých končí Michal Tomiga, který se po třech letech "šéfování" celému klubu částečně stahuje a bude nadále působit pouze v čele mládežnických družstev.