cirkus

Blesková soutěž o vstupenky do Cirkusu Ohana!

Foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, první český hororový cirkus uvádí novou show Poslední Nádech. Shlédnout ji můžete od 24. srpna do 3. září 2023 v Prostějově, v Plumlovské ulici u prodejny Albert. A vy si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky!

Stačí, když do pátku 19 hodin zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jak se jmenuje klaun, který v cirkusu pravidelně zapojuje diváky do představení. Odpověď označte v předmětu OHANA a nezapomeňte přidat své jméno, telefon a kontaktní dresu. Pro deset vylosovaných máme vstupenky pro dvě osoby.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Do Prostějova míří Cirkus Humberto!

Foto FB

Pro rok 2023 má Cirkus Humberto připraven zcela nový našlapaný program z toho nejlepšího, co moderní cirkusové umění v 21. století nabízí. Nová show pod názvem „Bez limitu" bude milníkem v novodobé historii největšího českého cirkusu. Letošní turné začne cirkus 16. března v Prostějově.

Chtěli bychom vám ukázat, kam se cirkusové umění posouvá, jaké možnosti skýtá moderní technika, a představili vám čísla, která jste u nás ještě nikdy neviděli. A protože cirkus bez zvířat není cirkus, chybět nebudou ani ona. Bez slonic Sharon a Baby by to prostě nešlo. Mladý charismatický trenér zvířat Amedeo Folco (Itálie) připravil pro letošní sezónu nové vystoupení, kterým vzdává holt svému slavnému dědečkovi. Slonice tak v manéži doprovodí arabští hřebci!

Těšit se můžete také na artisty z Německa, Ruska, Francie, Polska, Itálie, Polska, Česka, Chile, Kazachstánu.

Do Prostějova míří hororový cirkus Ohana

ilustrační foto ohana.cz

A přiváží novou originální hororovou show, plnou drzého a drsného humoru, extrému a sem tam vulgarity. Přístupná je od 12 let. Cirkus můžete navštívit od 20. do 29. 10. 2022 u hypermarketu Albert. Do Prostějova se vrací po třech letech.

„Velehrozné publikum, pro letošní rok jsme si připravili nový mezinárodní program na motivy Squid game s názvem THE GAME. Jak název napovídá, těšte se na pořádnou interaktivní podívanou na motivy hitu, který si oblíbili lidé po celém světě. Celá crew s našimi stálicemi jako je Špína, Hugo, Šílený doktor a další se zapletou do tajemné soutěže o přežití. Kdo vyhraje? O tom se přesvědčíte sami,“ vzkazují umělci. 

Do Prostějova míří Cirkus Bob Navarro King

Foto cirkusking.cz

Cirkus Bob Navarro King po letech opět zavítá do Prostějova. Barevný stan se zvěřincem najdete vedle Albertu v Plumlovské ulici. Představení bude devět, v době od 8. do 18. září. V pondělí a úterý se představení nekonají. 

Cirkus Bob Navarro King vznikl v roce 2011, kdy se bratři Navrátilové osamostatnili od cirkusu Humberto. Cirkusová krev se v rodině Navrátilových dědí již dlouhé generace, a tak se pod šapitó setkáte s mnoha jejími příslušníky.

Těšit se můžete například na jedinečnou drezúru koní, koz, kachen, na žongléra, akrobaty, na klauny. Zážitek vás čeká při pohledu na drezúru lvů somálských.  Navštívit můžete i zdejší zvěřinec. (ber)

Do Prostějova dorazil Cirkus Šimek

Foto cirkus

Své šapitó rozložil u hypermarketu Albert v Prostějově. Představení se budou konat do neděle 15. května. V pondělí 9. a v úterý 10. května cirkus nehraje!  

"V nové show nechybí drezúra zvířat, vzdušná a přízemní akrobacie, klauni a mnoho dalšího," zve k návštěvě cirkus.

Hrát se bude 11., 12. a 13.5. v sedmnáct hodin, v sobotu 14.5. v 15 hodin a v neděli 15.5. v jedenáct hodin. (ber)

Cirkus Humberto opět v Prostějově. Nabídne i kolo smrti

ilustrační foto ber

Od 10. do 20. června rozloží Cirkus Humberto své šapitó v Plumlovské ulici v Prostějově. Nabídne skvělý program nazvaný Legenda, oslavující 70. výročí vzniku cirkusu. 

"Těšit se můžete na zcela nový program a na artisty z Maďarska, Chile, Portugalska, Česka, Rumunska, Německa či Itálie, kteří předvedou, mimo jiné, kolo smrti a vzdušnou akrobacii na vertikálním laně. A také na nádherná zvířata, která jsou právem naší pýchou. Kromě indických slonic Sharon a Baby, smečky somálských lvů, trojice hnědých medvědů, stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů a lam a koní,“ vzkazuje ředitel Hynek Navrátil mladší, sám skvělý artista a drezér.

Do města přijel cirkus Rudolf Berousek

Foto ber

Na louce u nové nemocnice složil stůj stan Cirkus Rudolf Berousek. Varietní umělci přijeli lidem z Prostějova a širokého okolí představit nový program. Jejich dvouhodinové vystoupení mohou milovníci zábavy navštívit od čtvrtka 24. září do neděle 27. září.

„Novinkou letošního programu je laserman," nastínila jedno z lákadel majitelka cirkusu Jana Berousková.

V programu samozřejmě vystoupí i artisté, žongléři či klauni, bez kterých se žádný cirkus neobejde. Nebude chybět ani představení zvířat.

Představení na louce na ulici J. Lady začínají každý den v 17 hodin. Stan je vytápěný. (ber)

Zvířata jsou pro nás členy rodiny, říká Hynek Navrátil mladší

ilustrační foto

Má culík, krásný úsměv a charisma. Je trenérem zvířat a artistou. Před měsícem mu bylo jednatřicet let a je pátou generací cirkusáckého rodu Navrátilů. Jmenuje se Hynek a zve vás na návštěvu největšího českého cirkusu, který nese proslavené jméno Humberto.

U vchodu do šapita mne čeká blonďatý mládenec v mikině s nápisem Humberto. Procházíme stanem, vonícím pilinami, kolem krásné dívky, která trénuje pružnost svého těla a míříme do zvěřince. Do místa, v posledních letech velmi často probíraného. A chlouby cirkusu.

Kdo vyhrál volňásky do cirkusu?

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, až do 8. března v Plumlovské ulici v Prostějově hostuje Cirkus Humberto. A my jsme pro vás měli bleskovou soutěž o vstupenky!

Soutěžících byla skutečně pěkná řada, ale štěstí se mohlo usmát pouze na jedinou osobu. Výhercem se stává Vojtěch Kárný. Gratulujeme! (red)

Blesková soutěž o vstupenky do cirkusu!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, až do 8. března v Plumlovské ulici v Prostějově hostuje Cirkus Humberto. A my pro vás máme bleskovou soutěž o vstupenky! 

Chcete-li se na představení podívat zadarmo, postačí, když do čtvrtečních patnácti hodin a třiceti minut zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo je ředitelem Cirkusu Humberto? Odpověď označte v předmětu CIRKUS. Pro jednoho vylosovaného máme vstupenky po dvě osoby. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)