zvuk

Divadlo s novým světlem i zvukem

ilustrační foto

Lepší světlo, lepší zvuk. Novinka, kterou pro městské divadlo připravil magistrát. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka inteligentních LED reflektorů a pódiových reprosoustav. Práce na výměně by měly začít v příštím týdnu. Nová technika má sloužit od konce prázdnin.

Nové ozvučení a nová světla začnou od podzimní sezony dokreslovat divadelní představení.  Čeká na dům můzy prázdninové sekání a prach ze suti?

Je libo mandarinkové? Takové i mnohá další piva dnes naleznete v Hradební!

foto Pvnovinky.cz

 

Už je to tady! Hradební ulice se pro dnešní a zítřejší den otevřela milovníkům piva!

60 druhů piva na čepu, spousta minipivovarů a jejich nabídek. Různá piva ovocná, různých stupňů, s chutí i bez. 

Prostějovské novinky přispěly též troškou do mlýna, pro děti milovníků piva zapůjčily stan, aby i děti si přišly na své.

Kalupem do Hradební!

Klid před bouří? Pivo dosud neteče!

ilustrační foto

 

Jak jsme již informovali, tento víkend začnou první slavnosti piva v Prostějově!

Jeden z našich čtenářů nám zaslal fotografii, ze kterých je patrné, že přípravy prozatím nevypukly! "Hrozně se těším, taková akce tu ještě nebyla a já doufám, že se pořádně vydaří", sdělil PvNovinkám čtenář. "Pivo mám hrooozně rád", dodal.

HANÁCKÉ SLAVNOSTI PIVA" v Prostějově se uskuteční ve dnech 22. a 23. června 2013 v prostorách ulice Hradební od č.p. 17 po č.p. 25.

K dostání budou piva z minipivovarů, probíhat budou různé soutěže a hry pro děti i dospělé, proběhne též anketa o nejlepší pivo.

Fotografie z akce vám poskytneme nejpozději v neděli.

Těšíme se!