nůž

Hádka cizinců skončila vražedným útokem

ilustrační foto Policie ČR

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje zahájili trestní stíhání třiadvacetiletého cizince pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stadiu pokusu.

V neděli 11. října před dvaadvacátou hodinou v bytě panelového domu v Olomouci došlo mezi dvěma cizinci z jihovýchodní Asie ve věku 23 a 21 let ke slovní rozepři. Hádka vzápětí přerostla ve fyzickou potyčku. „Podle dosavadního zjištění měl starší z mladíků nejdříve udeřit spolubydlícího keramickým hrnkem do hlavy a následně jej napadnout nožem a způsobit krajanovi vážná bodnořezná poranění. Agresor se ihned po činu dal na útěk.

V restauraci na hlavním nádraží došlo ke krvavé řeži. Host zaútočil nožem na zaměstnance!

ilustrační foto PČR

V restauraci na hlavním nádraží v Prostějově došlo v neděli večer ke krvavé řeži. Jeden z hostů napadl muže z personálu a způsobil mu bodnořezná zranění. Podle informací redakce je zraněný muž hospitalizován v prostějovské nemocnici, útočník skončil na Policii ČR.

Podle zdroje PvNovinek napadl muž nožem kuchaře, se kterým předtím delší dobu komunikoval. Jak a proč na něj zaútočil, se zatím neví. "Ríkají, že měl bodné a řezné rány a že mu šel po krku," uvedl zdroj, který si nepřál být jmenován. Sanitku a policii přivola jeden z mužů, ubytovaných na hotelu, který slyšel křik.

Ženu někdo pobodal v práci. Nožem s patnácticentimetrovou čepelí

ilustrační foto

Včera večer vyjela zábřežská posádka záchranné služby do místní firmy na úpravu kovů, odkud jí byl nahlášen případ pobodané pracovnice.

"Lékař na místě zjistil, že žena měla dvě bodné rány v zádech vedené nožem s patnácticentimetrovou čepelí, neznámý útočník však naštěstí nezasáhl životně důležité orgány. Devětačtyřicetiletou pracovnici firmy převezla při vědomí sanitka do olomoucké Fakultní nemocnice", uvedl Pavel Vysloužil, mluvčí ZZS Olomouckého kraje. (red)

Muž s třiceticentimetrovou mačetou na hlavním náměstí?!

ilustrační foto

 

Ve středu dopoledne vzbouřil Prostějov postřeh jednoho z obyvatel města. Na FB si postěžoval, že se po náměstí potuloval muž s 30centimetrovou mačetou. Nebezpečné individuum podle něj odzbrojili městští strážníci. Jenže verze strážců pořádku se poněkud liší. Z nebezpečné zbraně se vyklubal příborák a z násilníka zbloudilec.

„ Strašné individuum si to kráčí po náměstí, přechází pomalu od jednoho kolemjdoucího k druhému. Najednou vidím dva měšťáky, jak se k němu řítí. Už je asi někdo volal. Až potom si všímám, za dlaní skrývá nůž, no spíš 30cm mačetku. Co měl za úmysl, nevím, ale okamžitě ho odzbrojili,“ podělil se o dojmy pisatel, který zároveň strážníky pochválil za zásah.

Městská policie ale situaci popisuje ústy Terezy Greplové poněkud jinak.

Při rozepři vytáhl nůž a bodnul. Hrozí mu deset let vězení

ilustrační foto internet

 

Rozepře mohou končit různě. Zdánlivě banální hádka měla pro 47letého muže ze Šternberka fatální následky. Jiný muž ho bodl nožem do krku.

„Včera kolem 9 hodiny ranní došlo na náměstí ve Šternberku v blízkosti místní večerky ke slovní rozepři mezi dvěma muži. Sedmačtyřicetiletý muž vytáhl z kapsy zahradnický nůž o délce čepele 5 cm a o rok mladšího muže bodl do pravé strany krku. Způsobil mu řeznou ranku dlouhou 1 cm, hlubokou kolem 2 cm. Zranění si vyžádalo ošetření v nemocnici ve Šternberku,“ uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková. Zranění se naštěstí obešlo bez ohrožení na životě a následné hospitalizace.

Hádka skončila bodnutím. Do partnerova břicha!

ilustrační foto internet

 

Včera dopoledne v jednom z bytů olomouckého sídliště skončila hádka mezi partnery těžkým ublížením na zdraví. Žena bodla svého partnera do břicha. Skončil v nemocnici.

"Po prudké slovní rozepři bodla osmatřicetiletá žena kuchyňským nožem o délce čepele 10 cm do oblasti pod pravým žeberním obloukem svého pětatřicetiletého partnera. Poté ihned přivolala lékařskou pomoc. Muž byl převezen k ošetření do nemocnice a v současné době není v přímém ohrožení života," potvrdila informaci policejní mluvčí Marie Štrbáková. Žena je podezřelá ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví a v případě odsouzení jí hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od tří do desíti let. Příčiny a okolnosti tohoto incidentu jsou předmětem dalšího policejního prověřování. (red)

Spory s partnerem vyřešila dívka nožem!

ilustrační foto Policie ČR

 

Poněkud svérázným způsobem vyřešila partnerský spor osmnáctiletá dívka. Svého přítele pobodala.

 

 

V neděli před jednadvacátou hodinou se na lince 156 městské policie Prostějov rozdrnčel telefon. Naléhavý hlas sděloval, že z jednoho z bytů v centru města se ozývá křik. "Na hlídku už před domem čekala žena, která uvedla, že jejího syna zranila jeho přítelkyně. V místnosti zajistili strážníci osmnáctiletou dívku, která nožem bodla svého přítele," uvedla strážník Jana Adámková s tím, že muž měl krvácející ránu v oblasti prsou a řeznou ránu na ruce.