ples

Blesková soutěž o VIP vstupenky na Prostějovský ples!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, v pátek 6. března se bude v KaSCentru v Prostějově konat v pořadí druhý Prostějovský pes. A vy můžete vyhrát vstupenky v bleskové soutěži! 

Postačí, když do čtvrtka do čtrnácti hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo ples pořádá? Odpověď označte v předmětu PLES. Pro jednoho vylosovaného máme VIP vstupenky pro dvě osoby. Zahrnují i samostatný raut. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Nezapomeňte! Cipískův Maškarní bál pro dospělé již v pátek!

ilustrační foto plakát

Maškarní bál pro dospělé pořádá v pátek 8. března od 19.30 hodin v sále Národního domu MC Cipísek. Bál je součástí oslav 20. výročí vzniku centra. 

"Pokud nemáte na bál partnera, nevadí, vítány jsou samozřejmě i skupinky žen či přátel, nebudeme jenom tančit ve dvojici. Těšit se můžete na tanec, tombolu, fotokoutek, vystoupení a možná přijde i Rumcajs," zvou organizátorky.

Bál začne v 19,30 hodin. (red)

 

První ročník Prostějovského plesu odjel na jedničku

Foto Rádio Haná

Až do ranních hodin se bavili hosté prvního ročníku Prostějovského plesu, který v sobotu pořádalo Radio Haná a agentura Forsberg. A tenhle styl plesání se městu v srdci Hané zalíbil - jedlo se, pilo a tančilo do brzkých ranních hodin.

O zábavu měli hosté skutečně postaráno. „To jsme tu v Prostějově ještě neměli. To občerstvení, které tu je pro všechny, je neskutečně lahodné. Moc jsem se těšila na vystoupení Olgy Lounové. Předčila moje očekávání - show plná obrovské energie. Teď s manželem míříme do fotokoutku, ať máme hned i památku na tenhle super ples,“ chválí akci návštěvnice Lenka.

Soutěžte o vstupenky na retro večer v Suchdole!

ilustrační foto plakát

O čtyři desítky let zpátky se budu moci vrátit návštěvníci 5. společenského retro večera, který se bude konat v sobotu 12. ledna v Kulturním domě v Suchdole. A vy si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky.

Stačí, když do pondělí 7. ledna do 12 hodin na redakční e-mail zašlete odpověď na otázku, co je tématem už pátého ročníku akce. Odpověď označte v předmětu SUCHDOL. Pro dva vylosované máme vstupenky pro dvě osoby!

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Charitativní ples se blíží. Již poosmé!

ilustrační foto Pomáháme tancem

Jednou z prvních akcí nadcházející plesové sezóny bude již tradičně další ročník úspěšného charitativního plesu Pomáháme tancem. Již poosmé se 12. ledna ve Společenském domě sejdou příznivci tance, kteří svou účastí přispějí žákům speciálních škol.

„Věřím, že návštěvníci se mohou opět těšit na vydařenou akci,“ sdělil Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem. „V plánu je řada novinek, tou nejzásadnější je kapela HTK Band, na kterou máme velmi dobré reference, a myslím, že návštěvníky nezklame. V rámci doprovodného programu se můžete těšit jak na tradiční účinkující, tedy taneční uskupení TS Free Dance a Buď ZUŠ, chybět nebude ani Defi z olomouckého studia Apokalips se svým Pole Dance. Nově se objeví gymnastická show Rusted Monsters a vrátit by se měly ukázky standardních tanců.“

Jaké plesy nás čekají v měsíci lednu?

ilustrační foto prostejov.eu

S přelomem roku souvisí jako vždy začínající plesová sezóna. Zveřejňujeme tedy přehled plesů pro měsíc leden.

TERMÍN

AKCE

MÍSTO KONÁNÍ

obec

POŘADATEL

LEDEN

11.1.

29. Tradiční městský ples

Městské divadlo v Prostějově

Prostějov

Statutární město Prostějov

12.1.

Reprezentační a stužkovací ples

Březnové plesy na Prostějovsku? Podívejte se!

ilustrační foto Pomáháme tancem

Únorové plesy jsou již minulostí a my vám přinášíme poslední termíny a události v měsíci březnu.

Těšit se můžete na plesy reprezentativní, hasičské, společenské či sportovní. Sezónu uzavře jako každým rokem Ples 12 opic. Krásnou zábavu!

2.3.

Velké sportovní plesy

Sokolovna Čechovice

Čechovice

TJ Sokol Čechovice

3.3.

Městský ples

Kulturní dům Žárovice

Žárovice

Město Plumlov a Klubové zařízení Plumlov

3.3.

Večírek facebookové skupiny Prostějov bez cenzury se blíží!

ilustrační foto plakát

17. února 2018 se v prostorách Národního domu v Prostějově koná historicky I. Večírek facebookové skupiny Prostějov bez cenzury.

"Těšit se můžete na Klementův lazaret, kouzelníka Tomasiana, Václava Kopku, Eltona 'Elly Jay' Lodewyka a další zajímavé účinkující," přidává pozvání správce skupiny Jonáš Jonage Proser.

Vstupenky v hodnotě 199 korun jsou k mání v Národním domě, Na kovárně, v prodejnách Pyžamka.cz v Plumlovské ulici a v OD Tesco.

Velká večerní není nutností, tepláky ale také nechte doma. Večírek začne v devatenáct hodin. (red) 

.

Únorové plesy na Prostějovsku? Podívejte se

ilustrační foto Pomáháme tancem

Lednové plesy jsou již minulostí, proto jsme pro vás připravili seznam plesů, které se konají v měsíci únoru.

Čekají na nás plesy rockové, myslivecké, sportovní, hasičské či maturitní. Je z čeho vybírat. Podívejte se!

(zdroj MMP)

 

2.2.

Maturitní ples

Společenský dům Prostějov

Prostějov

SOŠ podnikání a obchodu Prostějov

3.2.

Jsou tu volňásky na dobový Prvorepublikový ples!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, Hotel Plumlov pořádá 3. března již III. Společenský ples ve stylu I. republiky. A vy na něj můžete vyhrát vstupenky! 

Postačí, když do 25. února zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, která kapela bude hostem plesu? Odpověď označte v předmětu HOTEL. Pro pět vylosovaných máme vstupenky! (red)