Zlatá brána

V tomto týdnu otevřela i ZLATÁ BRÁNA Prostějov

ilustrační foto

Otevřeno nyní mají tyto prodejny: DM DROGERIE, MOBIL 4 YOU, ŠPERKY GATTA, KVĚTINY KREATIV, CEWE FOTOLAB, OXALIS, BILLA, GECO TABÁK-TISK, DR. MAX, SMĚNÁRNA MIFIN, GRAND OPTICAL, VINOTÉKA - PREDIKÁTNÍ VÍNA, QUICK SHOES, GATE, HZH SPORT, FANTAZIM, MEATFLY, PERLA, DRÁČIK, ETA, TESCOMA, KLAUDI, KNIHY DOBROVSKÝ a SCANQUILT.

Ale pozor! I nadále je třeba zachovat bezpečnostní zásady. Zakryjte si při vstupu dýchací cesty rouškou, respirátorem, nebo šátkem, zachovávejte odstup dva metry od ostatních a k platbě používejte spíše kartu. (ber)

 

Zlatá brána zve na Velikonoční jarmark vědy a techniky

ilustrační foto

V pátek 5. a v sobotu 6. dubna pořádá Zlatá Brána Prostějov Velikonoční jarmark vědy a techniky. 

"Vyzkoušejte si třeba 3D tiskárnu nebo legostroj na malování kraslic. Chybět nebudou roboti, pokusy s vajíčky, dětská velikonoční hernička, hlavolamy, ale ani tradiční zvyky, jako je třeba pletení pomlázek," zvou pořadatelé. Akce probíhá od 9 do 17 hodin v oba dny. (red)

 

Akce Daruj věcem nový život vynesla Charitě tuny oblečení

Foto Zlatá brána

Akce probíhala ve čtvrtek 8. listopadu a v pátek 9. listopadu v obchodním centru Zlatá brána Prostějov. Zlatá brána tím pomohla Charitě Prostějov, která oblečení využije na charitativní a humanitární účely, a navíc oslavila své 5. narozeniny. Dárcům totiž věnovala poukázky. 

Lidé darovali Charitě Prostějov celkem 233 pytlů oblečení, tedy zhruba dvě tuny oděvů.  „Náš šatník dostal překvapivě velkou materiální injekci, za kterou upřímně děkujeme. Jen pro doplnění - děje se tak v době, kdy se venku citelně ochlazuje a kdy můžeme slogan Daruj věcem další život přetavit v úsloví Daruj lidem lepší život,“ uvedl ředitel Charity Prostějov František Hynek. (ber)

 

 

Daruj věcem nový život!, vyzývá Zlatá brána

ilustrační foto plakát

Zbavte se starého oblečení, které již nenosíte, a pomozte dobré věci! "Darované oblečení s vámi vyměníme za dárkové poukazy do našeho nákupního centra. Pomůžete Charitě Prostějov, která oblečení využije na charitativní a humanitární účely, a navíc můžete vyhrát v narozeninovém slosování další poukázky na nákup do obchodního centra ZLATÁ BRÁNA, které slaví své 5. narozeniny", zve Zlatá brána.

Přineste v období 8. – 9. listopadu 2018 od 11:00 do 18:00 hodin alespoň čtyři kusy čistého a nepoškozeného oblečení ke sběrnému místu, které najdete ve 2. patře ZLATÉ BRÁNY vedle Človíčkova. Za čtyři kusy oblečení dostane po vyplnění darovací karty dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na libovolný nákup ve ZLATÉ BRÁNĚ. Poukaz lze uplatnit u všech nájemců OC ZLATÁ BRÁNA, kromě nájemce Billa. Darovat je možné jednou denně.

Zlatá brána zve na autogramiádu basketbalistů. Dnes!

ilustrační foto plakát

Ve čtvrtek 20. září od šestnácti hodin se můžete těšit na autogramiádu basketbalistů z BK Olomoucko!

Kromě autogramiády návštěvníky čeká nábor mladých basketbalistů a soutěže o hodnotné ceny přímo na místě. (red)

Zlatá brána zve na burzu učebnic!

ilustrační foto

Ve čtvrtek 6. září v době od 12 do 17 hodin se ve Zlaté bráně v Prostějov koná burza učebnic. 

Zbavte se starých středoškolských učebnic a přijďte si koupit nové na školní rok 2018/2019! Jestli se chcete zúčastnit jako prodejce, rezervujte si prodejní místo na e-mailu soutez@zlata-brana.cz nejpozději do 4. září 2018. (red) 

 

Soutěžte se Zlatou bránou. O iPHONE8!

ilustrační foto

Soutěžte a vyhrajte krásné ceny od Zlaté brány! Je to jednoduché. Navštivte Zlatou bránu v Prostějově, najděte zdejší fotostěnu a vyfoťte se u ní. Fotografii zašlete na e-mail soutez@zlata-brana.cz, nebo na FB Zlaté brány a vyhrajte iPhone a další hodnotné ceny!

"Všechny fotografie budou umístěny na Facebooku našeho nákupního centra v soutěžním fotoalbu. Zasílat fotografie a hlasovat je možné po dobu průběhu soutěže, tedy od 10. 7. 2018 do 31. 8. 2018. Vyhrává fotografie, která získá od fanoušků stránky Zlatá Brána nejvíce „To se mi líbí“. Autor fotografie s nejvíce „To se mi líbí“ vyhrává iPhone 8 (64 GB, barva červená), ostatní účastníci soutěže budou automaticky zařazeni do slosování o hodnotné ceny od partnerů soutěže. Výherci budou vyhlášeni 3. 9. 2018.

Nezapomněli jste? Párty od Mattela dnes a zítra!

ilustrační foto akce

V pátek 13. a v sobotu 14. dubna čeká, zejména na nejmenší návštěvníky prostějovské Zlaté brány, párty přímo od Mattela! 

Na kluky čekají herní konzole, herní stoly a Hot Wheels zóna. Holčičky mohou proniknout do světa panenek Barbie prostřednictvím Barbie zóny, Barbie on the go a vlasového studia," vzkazuje manažerka Karolína Pořízková. 

Celá akce je zdarma, koná se po oba dny od 12:30 do 18:30 v 2. NP obchodního domu. (red)

Zlatá brána zve na párty od Mattela!

ilustrační foto plakát

V pátek 13. a v sobotu 14. dubna čeká, zejména na nejmenší návštěvníky prostějovské Zlaté brány, párty přímo od Mattela! 

V tyto dny, vždy od 12.30 do 18.30 hodin, se budou děti moci vyřádit ve dvou hracích zónách a vyzkoušet si nejnovější hračky, které doma ještě nemají.

Na co se můžete těšit?

Lidová řemesla ve velikonoční Zlaté bráně

Foto TZ

Nádherné prostředí OC Zlatá Brána patří už po několik let dvakrát v roce zástupcům lidových řemeslníků, kteří zde předvádějí svá tradiční řemesla, nebo naopak řemesla nová, která už mají blíže k umění, než řemeslu. A i Zelený čtvrtek letošního roku patřil více než tuctu řemeslníků z celé republiky, kteří se přijeli pochlubit svým uměním, často nenápadným.

Po několika letech přijel do Prostějova pan Ondra, který dělá právě ty nádherné holubičky, které se vznášely nad jídelním stolem našich prapředků v obyčejných chalupách a vypadají jak z dřevěné krajky. „Jsem rád, že po dvou letech problémů s rukama jsem mohl zase do Prostějova přijet, máte to tady moc pěkné“, řekl pořadatelům  - a k předvedení svého řemesla potřeboval jen malý stolek, nožík a předpřipravené špalíčky dřeva. A jak mu šla práce od ruky!