Rekviem za rytíře

Zajeďte na plumlovský zámek. Pestrý program nabízí i v pondělí!

Foto ber

Až do pondělí 1. dubna vždy od 9:30 až do 17:30 hodin se na zámku v Plumlově koná Requiem za rytíře.

Podíváte se na vystoupení šermířů a žonglérů, pobaví vás ukázky sokolnictví či speciální kostýmované prohlídky zámku a pohádkových sklepů. Velikonoční jarmark pak nabízí výrobky z kůže, dřeva a také minerálů. (ber)

Tip na velikonoční víkend. Rekviem za rytíře v Plumlově

ilustrační foto ber

Od pátku 29. března až do pondělí 1. dubna vždy od 9:30 až do 17:30 hodin bude na zámku v Plumlově probíhat celodenní program.

V něm vystoupí významná skupina šermu Fuente Ovejuna, žonglérské divadlo Komedianti na káře, šermířská společnost Divadlo bez střechy či kejklíř Tomáš Bílek. K vidění budou ukázky drátování s Miluší Hrachovinovou, sokolníci a lidé budou moci zavítat i na speciální kostýmované prohlídky zámku či netradiční prohlídky pohádkových sklepů. Na nádvoří rovněž bude probíhat Velikonoční drátenický jarmark. (red)

Soutěžte o rodinné vstupné na Rekviem za rytíře na zámku Plumlov

ilustrační foto ber

Ve dnech 7. až 10. dubna nabídne zámek Plumlov bohatý program pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Konat se tu bude Rekviem za rytíře.

Zárukou vysoké kvality celodenního programu je také Velikonoční drátenický jarmark s komedianty.

A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné. Stačí, když do středy 5. dubna zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, jak se jmenuje artista, kejklíř a klaun, který na akci vystoupí. Odpověď označte v předmětu PLUMLOV a nezapomeňte uvést své jméno a kontakt. Pro čtyři vylosované mám rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Zámek Plumlov zve na Rekviem za rytíře

Ilustrační foto ber

Ve dnech 7. až 10. dubna nabídne zámek Plumlov bohatý program pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Konat se tu bude Rekviem za rytíře. Zárukou vysoké kvality celodenního programu je také Velikonoční drátenický jarmark s komedianty.

O zábavu se postarají artista, kejklíř a klaun Slávek Načunajev, Divadelní a šermířské společnost Divadlo bez střechy a skupina šermu Fuente Ovejuna.

K vidění budou ukázky drátování s Miluší Hrachovinovou, kovářské řemeslo představí mistr Jakub, práce na hrnčířském kruhu budete moci shlédnout ve Skřítkově řemeslné dílně. Předvedou se i sokolníci s ukázkou výcviku a příletů dravých ptáků.

Připraveny budou i speciální kostýmované prohlídky vysokým zámkem a netradiční prohlídky pohádkových sklepů.

Otevřeno bude po všechny tři dny od 9:30 do 17:30 hodin.

Soutěžte o rodinné vstupné na velikonoční Plumlov. Bleskově!

Foto ZZ

O prodlouženém víkendu 15. až 18. dubna se návštěvníci zámku Plumlov mohou těšit na Rekviem za rytíře. Čtyřdenní program nabídne Pohádkový pátek 15. dubna, Kovářskou sobotu 16. dubna, Drátenickou neděli 17. dubna a Kejklířské Velikonoční pondělí 18. dubna.  A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné!

Stačí, když do 12 hodin čtvrtka 14. dubna zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, která společnost akci pořádá. Odpověď označte v předmětu PLUMLOV a přidejte svou adresu a telefon.

Pro tři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Zámek Plumlov zve na velikonoční Rekviem za rytíře

Foto Mlok

Ve dnech 15. až 18. dubna se návštěvníci zámku Plumlov mohou těšit na Rekviem za rytíře. Čtyřdenní program pod taktovkou sdružení Špinavci nabídne Pohádkový pátek 15. dubna, Kovářskou sobotu 16. dubna, Drátenickou neděli 17. dubna a Kejklířské Velikonoční pondělí 18. dubna. „Zaručujeme vysokou kvalitu celodenního programu,“ vzkazuje hofmistr Mlok s tím, že zámek bude po všechny dny od 9:30 do 18 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na vyhlášenou skupinu scénického šermu z Prahy Fuente Ovejuna, profesionální kejklířskou a divadelní společnost Komedianti na káře, Šermířské a divadelní uskupení Divadlo bez střechy. Ukázky drátování představí Miluše Hrachovinová, kovářské řemeslo mistr Jakub, bude možnost zkusit si práce na hrnčířském kruhu ve Skřítkově řemeslné dílně. Představí se sokolníci s ukázkou výcviku a příletů dravých ptáků, k vidění budou loutkové pohádky pro nejmladší a kejklíř Tomáš Bílek.