vstupné

Soutěžte o rodinné vstupné na velikonoční Plumlov. Bleskově!

Foto ZZ

O prodlouženém víkendu 15. až 18. dubna se návštěvníci zámku Plumlov mohou těšit na Rekviem za rytíře. Čtyřdenní program nabídne Pohádkový pátek 15. dubna, Kovářskou sobotu 16. dubna, Drátenickou neděli 17. dubna a Kejklířské Velikonoční pondělí 18. dubna.  A vy si s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné!

Stačí, když do 12 hodin čtvrtka 14. dubna zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, která společnost akci pořádá. Odpověď označte v předmětu PLUMLOV a přidejte svou adresu a telefon.

Pro tři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Výše hokejového vstupného budí rozpaky

ilustrační foto

 

Náklady na letošní hokejovou sezonu v 1. lize vyčíslilo vedení klubu na 25 milionů korun. Finance od města a sponzorů se rozhodlo vylepšit zvýšením vstupného. Jak se zdá, s kladnou odezvou se to nesetkalo. Devadesát korun je pro mnoho fanoušků značná suma a tak jich na první utkání dorazilo jen 1650. Dost rozdíl od závěru loňské sezony, kdy se jich na tribunách tísnily i čtyři tisíce.

„Chodila jsem na hokej pravidelně spoustu let. Napřed měly ženy vstup zadarmo, pak za polovinu. Dnes už je to plná taxa a na tu prostě nemám,“ sdělila redakci Jitka Ohlídalová. Zápasy, které přece jen navštíví, si bude pečlivě vybírat.