Ilustrační foto Flora-ol.cz
V pořadí 22. ročník interaktivní výstavy modelů, sběratelství, digitálních technologií, her, hraček a stavebnic se bude na olomouckém Výstavišti Flora konat ve dnech 22. až 24. března. Vstupenky jsou již v prodeji.
Na akci, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi, dorazí desítky vystavovatelů a sběratelů nejrůznějšího zaměření.
Těšit se mimo jiné můžete na letecké modely všech kategorií, na plachetnice, ponorky i bojová plavidla. Své místo na oblíbené výstavě budou mít v pavilonu A také plastikové a papírové modely automobilů i automobilových veteránů, autodráhy anebo modely stavebních strojů a kamionů.